Darmowe kursy marketingu internetowego - Google Internetowe Rewolucje

Wykorzystaj potencjał internetu

Zdobądź umiejętności, które pozwolą Ci rozwinąć Twoją firmę i karierę lub po prostu poszerzyć wiedzę. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan nauki za darmo.

Internetowe Rewolucje dla firm

Stwórz swój indywidualny plan działania we współpracy z doradcą i zacznij go realizować już dziś.

Zarejestruj się

Internetowe Rewolucje dla Ciebie

Ucz się, czego chcesz i kiedy chcesz: darmowe lekcje online pomogą Ci osiągnąć sukces.

Rozpocznij naukę

Wyznacz swoje cele

Stwórz plan nauki, który będzie dostosowany do Ciebie – niezależnie od tego, czy chcesz sprzedawać w sieci, dotrzeć do nowych osób w mediach społecznościowych albo po prostu dać się znaleźć.

Ucz się od profesjonalistów

Obejrzyj filmy, na których profesjonaliści, którzy kiedyś byli na Twoim miejscu, opowiedzą, jak wykorzystać internet, lub przyjdź na jedno z naszych spotkań, aby porozmawiać z ekspertem twarzą w twarz.

Sprawdzaj swoją wiedzę

Sprawdź swoją wiedzę i dowiedz się, jak ją wykorzystać w praktyce.

Śledź postępy

Będziemy śledzić Twoje postępy i motywować Cię do dalszej nauki.

Idź dalej!

Sprawdź inne sposoby na rozwój biznesu dzięki internetowi. Jeśli ukończysz wszystkie lekcje w Internetowych Rewolucjach, otrzymasz od nas certyfikat.

Dołącz do projektu Internetowe Rewolucje dla firm

Internet to też Twój biznes – zyskaj bezpłatne wsparcie jednego z 30 dedykowanych doradców, który pomoże Ci przeanalizować potrzeby i dotychczasowe działania w internecie. Stwórz swój indywidualny plan działania we współpracy z doradcą i zacznij go realizować już dziś.

Zarejestruj się

Słodki smak sukcesu

Chocolissimo – internetowy sklep z czekoladkami, który powstał w 2004 r. – w swojej ofercie ma wyrafinowane wyroby czekoladowe dla koneserów z całego świata. Firma prowadzi obecnie sklepy internetowe w pięciu krajach Europy. W planowaniu ekspansji kluczowe okazały się narzędzia internetowe.

„Internet bez dwóch zdań pomaga nam się rozwijać” - Adam Jankowiak, e-commerce manager

Internetowy podbój Europy

Od 2001 r. opony i felgi z Oponeo kręcą się na milionach kół w całej Europie. Kluczem do sukcesu są autorskie rozwiązania IT i pełne zaangażowanie całego zespołu. Oponeo prowadzi e-sklepy w 13 państwach europejskich, wkracza też na rynek amerykański.

"Internet wspiera naszą sprzedaż i umożliwia firmie dynamiczny rozwój" - Katarzyna Rytlewska, specjalista ds. marketingu.

Wejście do światowej czołówki

PIXERS to firma, której misją jest ożywianie wnętrz przez dekorowanie ich spersonalizowanymi fototapetami, naklejkami, obrazami i plakatami. Od początku swojej działalności w 2010 r. PIXERS korzysta z różnych narzędzi internetowych i dzięki nim osiągnęła już ponad 20 mln przychodu rocznie.

"Chcemy zostać światowym liderem na rynku dekoracji ściennych" – Maciej Ziemczonek, dyrektor operacyjny

Coś dla każdego

W naszym spisie tematów każdy znajdzie coś dla siebie. Zdobądź nowe umiejętności i wykorzystaj potencjał internetu.