Najczęstsze pytania

Wybierz temat

Ogólne Konto Moduły tematyczne Odznaki Certyfikaty Pomoc

Temat

Ogólne

Czym jest platforma Internetowe Rewolucje?

To platforma, na której możesz nauczyć się, jak wykorzystywać internet do rozwoju swojej firmy i kariery, lub po prostu poszerzyć swoją wiedzę. Korzystać mogą wszyscy – niezależnie od wieku, poziomu wiedzy i wykształcenia. Platforma edukacyjna wspiera program dla przedsiębiorców Firmy Jutra.

Dlaczego Google prowadzi platformę Internetowe Rewolucje?

To niesamowite, jak bardzo poszczególne osoby, firmy i całe gospodarki mogą rosnąć dzięki coraz lepszemu wykorzystaniu internetu. Nasz cel: aby każdy był w stanie korzystać z rewolucji technologicznej – także Ty.

Jaką wiedzę i umiejętności mogę zdobyć dzięki ukończeniu szkolenia?

Możliwości rozwoju są nieograniczone. Materiały szkoleniowe zostały przygotowane przez ekspertów, którzy kiedyś byli na tym samym etapie co Ty. Dzięki nim zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci wypromować siebie lub swoją firmę online. Podczas szkolenia dowiesz się, co zrobić, aby dotrzeć do właściwych odbiorców, i jak wykorzystać potencjał internetu do osiągnięcia swoich celów.

Jak platforma Internetowe Rewolucje może mi pomóc w rozwoju zawodowym i/lub rozwoju firmy?

Internet daje bardzo dużo możliwości rozwoju zawodowego lub rozwoju firmy. Trzeba tylko mieć dobrych nauczycieli, którzy pokażą, jak te możliwości właściwie wykorzystać. Skorzystaj ze wskazówek naszych ekspertów, którzy pomogą Ci na każdym etapie rozwoju – obejrzyj materiały wideo, wykonaj zadania i zapoznaj się z innymi informacjami. Ucz się na podstawie doświadczeń innych osób i zdobywaj przydatne umiejętności niezbędne do rozwoju w świecie cyfrowym.

Temat

Konto

Jak utworzyć konto?

Zaczynamy? Aby utworzyć konto, otwórz menu i wybierz „Mój profil”.

Jak usunąć konto?

Szkoda, że rezygnujesz. Aby usunąć swoje konto, wybierz „Mój profil” w menu. Pamiętaj, że jeśli używasz konta Google do logowania, usunięcie konta w Internetowych Rewolucjach nie spowoduje usunięcia Twojego konta Google ani też nie wpłynie w żaden inny sposób na jego działanie. Jeśli jednak usuniesz swoje konto Google, Twoje konto w Internetowych Rewolucjach i powiązane z nim dane zostaną automatycznie usunięte.

Co to jest diagnoza potrzeb?

W witrynie Internetowe Rewolucje znajdziesz mnóstwo materiałów o szerokiej tematyce, które pomogą Ci odnieść sukces online. Ale nie musisz przeglądać ich wszystkich. Możemy przygotować dla Ciebie indywidualny plan szkoleniowy, który będzie obejmować dokładnie to, czego potrzebujesz. Kliknij „Utwórz mój plan” na dowolnej stronie witryny, aby powiedzieć nam, co dokładnie chcesz, aby znalazło się w Twoim planie szkoleniowym. Jeśli na dowolnym etapie szkolenia znajdziesz w naszych materiałach coś, co Cię zainteresuje, a nie jest uwzględnione w Twoim szkoleniu, możesz się z tym bez problemu bliżej zapoznać.

Czy muszę przeprowadzić diagnozę potrzeb?

Nie. Możesz przeglądać materiały dostępne w ramach platformy Internetowe Rewolucje na własną rękę. Zalecamy jednak przeprowadzenie diagnozy potrzeb, aby uzyskać spersonalizowany plan szkoleniowy, który pomoże Ci zwiększyć efekty Twoich działań online dokładnie w tych obszarach, które są dla Ciebie najważniejsze.

Ile to kosztuje?

Zupełnie nic. Zarejestrowanie się w programie i korzystanie z materiałów jest bezpłatne.

Jak zmienić dane konta?

Wybierz „Mój profil”, aby edytować dane swojego konta.

Temat

Moduły tematyczne

Od czego należy rozpocząć udział w programie?

Czy przeprowadziłeś już diagnozę potrzeb? Jeśli nie, wykonaj ją – to pierwszy krok, by otrzymać indywidualny plan szkoleniowy. Aby rozpocząć diagnozę potrzeb, kliknij „Utwórz mój plan” na dowolnej stronie tej witryny. Określenie Twoich potrzeb zajmuje nie więcej niż dwie minuty. Możesz też zrezygnować z testu diagnostycznego i przeglądać materiały na własną rękę. W tym celu wystarczy otworzyć „Spis tematów”.

Czy mogę swobodnie przeglądać różne moduły szkoleniowe?

Oczywiście! Moduły szkoleniowe możesz przeglądać w dowolnej kolejności. Gdy będziesz gotowy, przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan szkoleniowy.

Jak szybko należy ukończyć moduł szkoleniowy lub tematyczny?

Tempo szkolenia zależy wyłącznie od Ciebie. Każdy krok jest krokiem we właściwym kierunku, więc pamiętaj, by iść do przodu.

Ile razy mogę korzystać z danego modułu szkoleniowego?

Nie ma tu żadnego ograniczenia. Moduły szkoleniowe lub tematyczne możesz przeglądać tyle razy, ile chcesz.

Czy mogę utworzyć własny plan szkoleniowy?

Jak najbardziej! Kliknij „Spis tematów”, aby zapoznać się z modułami tematycznymi i utworzyć własny plan szkoleniowy, który pomoże Ci osiągnąć lepsze wyniki w świecie online.

Co trzeba zrobić, aby ukończyć moduł tematyczny?

Każdy moduł tematyczny kończy się testem. Jeśli go zdasz, uzyskasz odznakę informującą o ukończeniu danego modułu.

Czy mogę realizować więcej niż jeden moduł szkoleniowy naraz?

Tak. Możesz rozpocząć tyle modułów tematycznych, ile chcesz. W dowolnej chwili możesz przejść do nowego modułu, a te już rozpoczęte możesz ukończyć później. W panelu znajdziesz wskaźnik, który pozwala monitorować swoje postępy.

Czy mogę pobrać materiały szkoleniowe?

Nie, jeszcze nie. Zawsze możesz jednak wrócić na platformę Internetowe Rewolucje, by ponownie skorzystać z materiałów, których potrzebujesz.

Mam pytania dotyczące treści szkoleniowych. Z kim mogę się skontaktować?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące treści objętych Twoim planem szkoleniowym, skontaktuj się z nami, korzystając z formularza dostępnego w sekcji „Kontakt” w naszej witrynie.

Czy mogę pominąć te części lekcji, w których czuję się pewnie?

Aby ukończyć moduł szkoleniowy, musisz na koniec odpowiedzieć na pytania wielokrotnego wyboru. Jeśli czujesz się pewnie w danym obszarze tematycznym, być może odpowiesz na te pytania bez oglądania materiałów wideo. Spróbuj!

Temat

Odznaki

Czym są odznaki?

Odznaki to cyfrowe oznaczenie, które informuje o pomyślnym ukończeniu przez Ciebie danego modułu tematycznego na platformie Internetowe Rewolucje. Jest nagrodą, którą możesz się pochwalić rodzinie, znajomym, a nawet szefowi! Odznaki pochodzą z serwisu openbadges.org.

Jak mogę uzyskać odznaki?

Odznaki możesz zdobyć po ukończeniu wszystkich lekcji dostępnych w danym module tematycznym i uzyskaniu pozytywnego wyniku na teście końcowym.

Temat

Certyfikaty

Kto wystawia certyfikat?

Certyfikat jest wystawiany przez nas i wysyłany na Twój adres e-mail, gdy ukończysz wszystkie moduły tematyczne. W swoim panelu znajdziesz wskaźnik postępu, który informuje o stopniu ukończenia szkolenia oraz podaje moduły tematyczne, które musisz jeszcze ukończyć, aby uzyskać certyfikat.

Co trzeba zrobić, aby uzyskać certyfikat?

Certyfikat uzyskuje się po ukończeniu wszystkich modułów tematycznych dostępnych na platformie Internetowe Rewolucje.

W jaki sposób otrzymam certyfikat?

Gdy pomyślnie ukończysz test końcowy, na Twój adres e-mail wyślemy Ci certyfikat w postaci pliku PDF. Jeśli chcesz, możesz go pobrać i wydrukować.

Czy mogę prosić o ponowne wystawienie certyfikatu, jeśli go zgubię?

Otrzymany certyfikat możesz pobrać w dowolnej chwili. Wystarczy otworzyć swój panel.

Temat

Pomoc

Mam problemy z prawidłowym funkcjonowaniem witryny. Z kim mogę się skontaktować?

Jeśli masz pytania lub problemy związane z naszą stroną internetową, skontaktuj się z nami, korzystając z formularza „Podziel się opinią” dostępnego w sekcji „Więcej” na naszej stronie.

W których przeglądarkach można korzystać z platformy?

Z naszej platformy można korzystać we wszystkich przeglądarkach.

Czy mogę korzystać z materiałów szkoleniowych na tablecie lub smartfonie?

Tak. Nasza platforma jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych.

Mam problem z uzyskaniem dostępu do materiałów szkoleniowych.

Przykro nam, że masz problemy z dostępem do materiałów szkoleniowych. Skontaktuj się z nami, korzystając z formularza „Podziel się opinią” dostępnego w sekcji „Więcej” na naszej stronie.

Jak mogę usunąć swoje konto i powiązane z nim dane?

Szkoda, że odchodzisz. Aby usunąć konto, otwórz menu i wybierz „Mój profil”. Pamiętaj, że usunięcie konta Google spowoduje automatycznie usunięcie konta na platformie Internetowe Rewolucje i powiązanych z nim danych oraz że usunięcie konta na platformie Internetowe Rewolucje nie spowoduje usunięcia konta Google ani nie wpłynie na nie w żaden inny sposób.