Zaloguj się
Menu główne Strona główna Spis tematów Dla studenta Dla firm Partnerzy Więcej arrow_drop_down Narzędzia Forum Pomoc i pytania Podziel się opinią Growth Engine
Rozpocznij naukę

Szukasz nowych możliwości? Zdobądź certyfikat Google

Wystartuj swoją karierę z certyfikatem, który robi wrażenie. Na darmowym kursie online poznasz najróżniejsze narzędzia internetowe, od wyszukiwarek po social media i wiele, wiele innych.

Rozpocznij naukę

Dlaczego warto zdobyć certyfikat?

Zdobycie certyfikatu to świetny sposób, aby wyróżnić swoje CV. Dzięki temu pokażesz, że posiadasz praktyczne umiejętności internetowe oraz że nie brakuje Ci motywacji do nauki: dwóch podstawowych wymagań w nowoczesnym świecie biznesu.

Jak działa kurs?

Internetowe Rewolucje są darmowym programem. Wystarczy zarejestrować się i przejść do realizacji planu 23 lekcji marketingu internetowego. Obejrzyj lekcje w formie video i sprawdź swoją wiedzę poprzez krótkie i proste quizy. Po ukończeniu nauki, odblokowane zostaną pytania umożliwiające zdobycie certyfikatu. Przejdź przez pytania, a certyfikat będzie gotowy do ściągnięcia.

Ucz się od ekspertów

Obejrzyj tutoriale, w których występują doświadczeni praktycy, którzy wcześniej byli na Twoim miejscu.

Wykorzystaj swoją wiedzę

Przekonaj się, co dało Ci ukończenie kursu. Zdobądź praktyczne wskazówki, jak wprowadzić w życie nowe umiejętności, aby czuć większą pewność siebie na rynku pracy.

Śledź swoje postępy

Twój panel pomoże Ci nie stracić motywacji i być ciągle na bieżąco z postępami w nauce.

Nie zatrzymuj się!

Odkryj więcej sposobów na stworzenie nowych możliwości rozwoju.

Zdobądź certyfikat

Każdy, kto ukończy kurs otrzyma darmowy certyfikat od Google i IAB Europe, potwierdzający zdobyte umiejętności. Certyfikat jest świetnym wyróżnikiem Twojego CV i profilu na LinkedIn - z nim wystartujesz swoją karierę.

Zacznij teraz