Zaloguj się
Zdobywca nagrody Digital Skills Award przyznawanej przez Komisję Europejską
Menu główne Strona główna Spis tematów Dla studenta Dla firm Partnerzy Więcej arrow_drop_down Narzędzia Forum Pomoc i pytania Podziel się opinią Growth Engine launch
Rozpocznij naukę

Wykorzystaj potencjał internetu

Zdobądź umiejętności, które pozwolą Ci rozwinąć swoją firmę i karierę lub po prostu poszerzyć wiedzę. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan nauki za darmo.

Internetowe Rewolucje są dla Ciebie

Ucz się czego chcesz i kiedy chcesz: darmowe lekcje pomogą Ci osiągnąć sukces online - od mediów społecznościowych po wyszukiwarki i wiele więcej.

Wyznacz swoje cele

Stwórz plan nauki, który będzie dostosowany do Ciebie - niezależnie od tego czy chcesz sprzedawać w sieci, dotrzeć do nowych osób w mediach społecznościowych albo po prostu dać się znaleźć.

Ucz się od profesjonalistów

Obejrzyj filmy, na których profesjonaliści, którzy kiedyś byli w Twoim miejscu, opowiedzą jak wykorzystać internet lub przyjdź na jedno z naszych spotkań, aby porozmawiać z ekspertem twarzą w twarz.

Sprawdzaj swoją wiedzę

Sprawdź swoją wiedzę i dowiedz się jak ją wykorzystać w praktyce.

Śledź postępy

Będziemy śledzić Twoje postępy i motywować Cię do dalszej nauki.

Idź dalej!

Sprawdź inne sposoby na rozwój biznesu dzięki internetowi. Jeśli ukończysz wszystkie lekcje w Internetowych Rewolucjach, otrzymasz od nas certyfikat.

Dołącz do programu Internetowe Rewolucje dla firm

Internet to też Twój biznes - zyskaj bezpłatne wsparcie jednego z 30 dedykowanych doradców, który pomoże Ci przeanalizować potrzeby i dotychczasowe działania w internecie. Stwórz swój indywidualny plan działania we współpracy z doradcą i zacznij go realizować już dziś.

Zarejestruj się

Słodki smak sukcesu

Chocolissimo – internetowy sklep z czekoladkami, który powstał w 2004 r. – w swojej ofercie ma wyrafinowane wyroby czekoladowe dla koneserów z całego świata. Firma prowadzi obecnie sklepy internetowe w pięciu krajach Europy. W planowaniu ekspansji kluczowe okazały się narzędzia internetowe.

„Internet bez dwóch zdań pomaga nam się rozwijać” - Adam Jankowiak, e-commerce manager

Internetowy podbój Europy

Od 2001 r. opony i felgi z Oponeo kręcą się na milionach kół w całej Europie. Kluczem do sukcesu są autorskie rozwiązania IT i pełne zaangażowanie całego zespołu. Oponeo prowadzi e-sklepy w 13 państwach europejskich, wkracza też na rynek amerykański.

"Internet wspiera naszą sprzedaż i umożliwia firmie dynamiczny rozwój" - Katarzyna Rytlewska, specjalista ds. marketingu.

Wejście do światowej czołówki

PIXERS to firma, której misją jest ożywianie wnętrz przez dekorowanie ich spersonalizowanymi fototapetami, naklejkami, obrazami i plakatami. Od początku swojej działalności w 2010 r. PIXERS korzysta z różnych narzędzi internetowych i dzięki nim osiągnęła już ponad 20 mln przychodu rocznie.

"Chcemy zostać światowym liderem na rynku dekoracji ściennych" – Maciej Ziemczonek, dyrektor operacyjny

Coś dla każdego

W naszym spisie tematów każdy znajdzie coś dla siebie. Zdobądź nowe umiejętności i wykorzystaj potencjał internetu.