Bir işletmeyi online reklamla tanıtın - Google Dijital Atölye

Bir işletmeyi online reklamla tanıtın

Pazarlama stratejinizi oluşturmak ve doğru müşterilerin ilgisini çekmek için kullanabileceğiniz çevrimiçi araçları keşfedin.

Bir işletmeyi online reklamla tanıtın
Kurs Ayrıntıları reorder Modül sayısı: 5 access_time Saat: 3 Başlangıç Düzeyi Ücretsiz
Kurs Özellikleri
  • Video eğitimler
  • Kolay uygulanabilen ipuçları
  • Konu sonu değerlendirmeleri
  • Sınırsız erişim

Bu kurs hakkında

Size başarılı reklamcılık ve pazarlama stratejisi oluşturmayı anlatacak, e-posta pazarlamacılığının yanı sıra video ve görüntülü reklamların daha çok doğru müşteriye ulaşıp ilgilerini çekmenize nasıl yardımcı olabileceğini açıklayacağız.

İşleyiş şekli

1

Kendinize uygun bir kurs seçin ve öğrenme hedeflerinize ulaşmak için bir sonraki adımı atın.

2

Öğrenim Planım sayfası üzerinden ilerleme durumunuzu takip edin.

3

Çok küçük boyutlu video eğitimleriyle yeni beceriler edinin, ardından bilgilerinizi kısa bir sınavla test edin.

Kazanacağınız beceriler

timeline

İşletme stratejisi

Dijital pazarlama çalışmalarınızı iyileştirmek için net hedefleri nasıl tanımlayacağınızı ve izleyeceğinizi, kitleleri nasıl segmentlere ayıracağınızı ve verileri nasıl analiz edeceğinizi öğrenin.

shopping_basket

E-ticaret

Online mağaza oluşturmak, internette etkili satış yapmak ve kullanıcı deneyimini optimize etmek için ihtiyacınız olan tüm stratejiler ve araçlar.

mail_outline

E-posta ile pazarlama

Yanıtların izlenmesi, basit açılış sayfaları oluşturma ve A/B testi kullanılması dahil e-posta ile pazarlamanın temellerinde uzmanlaşın.

person_pin_circle

Yerel pazarlama

Yerel dizinleri, mobil pazarlamayı kullanarak ve bölgenizde yapılan aramalarda yerinizi alarak yakınınızdaki potansiyel müşterilere ulaşın ve onlarla etkileşim kurun.

textsms

Sosyal medya

Doğru sosyal ağ sitelerini nasıl belirleyeceğinizi, kullanıcıların hoşuna gidecek içerikleri nasıl oluşturacağınızı ve başarınızı nasıl ölçeceğinizi öğrenin.

play_circle_outline

Video

Online stratejiye nasıl video entegre edeceğinizi, uygun bütçeli video reklamları nasıl oluşturacağınızı ve bunları doğru insanlara nasıl ulaştıracağınızı keşfedin.

picture_in_picture

Görüntülü reklamcılık

Görüntülü reklamlarınız için doğru kitleleri, reklam ağlarını ve stratejileri belirleyerek internette fark edilin.

find_in_page

SEM

Google Ads'e giriş bölümünde, kullanabileceğiniz farklı araştırma araçlarını ve daha iyi bir geri dönüş için anahtar kelimeleri nasıl seçeceğinizi ve kampanyaları nasıl optimize edeceğinizi öğreneceksiniz.

pageview

SEO

Organik ve ücretli arama arasındaki farkları anlayın, en etkili SEO planını nasıl oluşturacağınızı ve kullanıcıların içeriği daha kolay bulabilmesi için web sayfalarını nasıl optimize edeceğinizi öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Dijital Atölye nedir?

Akordeon aria etiketi kapatıldı

Dijital bilginizi tazeleme sebebiniz ister işinizi, kariyerinizi büyütmek, ister sadece özgüveninizi artırmak olsun, Dijital Atölyedeki uzmanlar size internet ortamında yardımcı olacak. Yetenek seviyesi, hedefleri, özgeçmişi ne olursa olsun, Dijital Atölyeden herkes faydalanabilir.

Google, Dijital Atölye'yi neden faaliyete geçirdi?

Akordeon aria etiketi kapatıldı

İnternetin nimetlerinden faydalanabilmeyi öğrendiklerinde bireylerin, işletmelerin ve hatta ekonomilerin ne kadar büyüyebileceği inanılmaz bir gerçek. Biz de teknolojik devrimden faydalanabilmek için gereken dijital yeteneklere siz de dahil herkesin sahip olmasını, bu büyümeden herkesin payını almasını istiyoruz.

Eğitimimi tamamladığımda ne tür bilgi ve yetenekler kazanmış olacağım?

Akordeon aria etiketi kapatıldı

Büyümenin sınırı yok! Sizin geçtiğiniz yollardan geçmiş uzmanlarımızın eğitim videolarını izledikten sonra siz de kendinizi ve işletmenizi internetten tanıtabilme yeteneğine sahip olacaksınız. Doğru kullanıcılar tarafından fark edilmeyi, hedeflerinize ulaşmak için interneti en doğru şekilde kullanabilmeyi öğreneceksiniz.

Tüm sık sorulan soruları göster
Hemen başlayın Ücretsiz kursa başlayın