Dijital Pazarlamanın Temelleri - Google Dijital Atölye
certification
Sertifikasyon içerir

Dijital Pazarlamanın Temelleri sertifikası alın

Dijital pazarlamanın temellerini öğrenerek işletmenizi büyütün ve kariyerinizde ilerleyin.

  • partner logo
  • partner logo
  • partner logo
Dijital Pazarlamanın Temelleri sertifikası alın

Bu kurs hakkında

İnteraktif Reklamcılık Bürosu (Interactive Advertising Bureau) onaylı ücretsiz eğitimimizle dijital reklamcılıkla ilgili temel bilgileri edinmiş olacaksınız. Google eğitmenleri tarafından oluşturulmuş, uygulamalı alıştırmalar ve gerçek hayattan örneklerle dolu, keşfedilmeyi bekleyen 26 modül bilginizi eyleme dönüştürmenize yardım edecek.

KURS AYRINTILARI reorder Modül sayısı: 26 access_time Saat: 40 Başlangıç Düzeyi Ücretsiz
KURS ÖZELLİKLERİ
  • IAB onaylı
  • Video eğitimler
  • Sınırsız erişim
  • Geçerli sertifikasyon

Neden sertifika almalısınız?

Neden sertifika almalısınız?

CV'nizi güçlendirin

Akordeon aria etiketi kapatıldı

Sertifikalı olmak, dijital pazarlamanın temel kavramlarına tam olarak hakim olduğunuzu gösterir. Bu yeterliliğinizi CV'nize ekleyebilir ve kolayca LinkedIn profilinize yükleyebilirsiniz.

İş bulun

Akordeon aria etiketi kapatıldı

Sertifikalı olmak günümüz iş dünyasında iki temel niteliğe sahip olduğunuzu gösterir: gerçek dijital becerilere ve öğrenme motivasyonuna. Bu nitelikleri gözler önüne sermeniz, istediğiniz işi bulma şansınızı artırmaya yardımcı olabilir.

Kariyerinizi geliştirin

Akordeon aria etiketi kapatıldı

Dijital bilgilerinizi artırmak iş bulmanıza, terfi etmenize veya bütünüyle yeni bir kariyere başlamanıza yardımcı olabilir.

İşleyiş şekli

Bütün modülleri tamamlayın

Çok küçük boyutlu video eğitimlerimizle yeni beceriler edinin, ardından bilgilerinizi kısa bir sınavla test edin.

Final sınavına girin

Final sınavını geçin ve sertifika alın.

Sertifikanızı paylaşın

Kazandığınız yeni beceriyi temsil eden sertifikayı indirin, LinkedIn'de ve özgeçmişinizde gösterin.

Modüller (26)

Kazanacağınız beceriler

insert_chart_outlined

Analiz ve veri içgörüleri

Google Analytics'e giriş yaparak size kullanıcı verilerini nasıl toplayacağınızı, analiz edeceğinizi ve bunları nasıl uygulanabilir bilgilere dönüştüreceğinizi göstereceğiz.

timeline

İşletme stratejisi

Dijital pazarlama çalışmalarınızı iyileştirmek için net hedefleri nasıl tanımlayacağınızı ve izleyeceğinizi, kitleleri nasıl segmentlere ayıracağınızı ve verileri nasıl analiz edeceğinizi öğrenin.

chrome_reader_mode

İçerik pazarlama

Potansiyel müşteriler için yüksek değerli içerikler oluşturarak ve yayınlayarak marka bilinirliğini ve dönüşümleri nasıl artıracağınızı öğrenin.

picture_in_picture

Görüntülü reklamcılık

Görüntülü reklamlarınız için doğru kitleleri, reklam ağlarını ve stratejileri belirleyerek internette fark edilin.

shopping_basket

E-ticaret

Online mağaza oluşturmak, internette etkili satış yapmak ve kullanıcı deneyimini optimize etmek için ihtiyacınız olan tüm stratejiler ve araçlar.

mail_outline

E-posta ile pazarlama

Yanıtların izlenmesi, basit açılış sayfaları oluşturma ve A/B testi kullanılması dahil e-posta ile pazarlamanın temellerinde uzmanlaşın.

person_pin_circle

Yerel pazarlama

Yerel dizinleri, mobil pazarlamayı kullanarak ve bölgenizde yapılan aramalarda yerinizi alarak yakınınızdaki potansiyel müşterilere ulaşın ve onlarla etkileşim kurun.

phone_android

Mobil

Mobil siteler ile uygulamalar arasındaki farkı öğrenin ve en etkili mobil SEO ve reklam stratejilerini geliştirin.

find_in_page

SEM

Google Ads'e giriş bölümünde, kullanabileceğiniz farklı araştırma araçlarını ve daha iyi bir geri dönüş için anahtar kelimeleri nasıl seçeceğinizi ve kampanyaları nasıl optimize edeceğinizi öğreneceksiniz.

pageview

SEO

Organik ve ücretli arama arasındaki farkları anlayın, en etkili SEO planını nasıl oluşturacağınızı ve kullanıcıların içeriği daha kolay bulabilmesi için web sayfalarını nasıl optimize edeceğinizi öğrenin.

textsms

Sosyal medya

Doğru sosyal ağ sitelerini nasıl belirleyeceğinizi, kullanıcıların hoşuna gidecek içerikleri nasıl oluşturacağınızı ve başarınızı nasıl ölçeceğinizi öğrenin.

play_circle_outline

Video

Online stratejiye nasıl video entegre edeceğinizi, uygun bütçeli video reklamları nasıl oluşturacağınızı ve bunları doğru insanlara nasıl ulaştıracağınızı keşfedin.

important_devices

Web optimizasyonu

İş hedeflerinize ulaşmanıza ve daha iyi online kullanıcı denetimi oluşturmanıza yardımcı olacak doğru dijital kanalları belirleyin.

Başarı öyküleri

Bu yeterliliği kazanan 300.000'in üzerinde insan onu kariyerlerini geliştirmek ve iyileştirmek için kullanıyor.

Sık Sorulan Sorular

Nasıl hesap oluşturabilirim?

Akordeon aria etiketi kapatıldı

Öğrenmeye hazır mısınız? Oturum açarak hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Hesabımı nasıl silebilirim?

Akordeon aria etiketi kapatıldı

Ayrılmanıza üzüldük. Hesabınızı silmek için Kontrol Paneli üzerinden "Profilim"i seçin. Oturum açmak için bir Google Hesabı kullanıyorsanız Dijital Atölye hesabınızı silmek, Google Hesabınızı herhangi bir şekilde etkilemez. Ancak Google Hesabınızı silmek, Dijital Atölye hesabınızı ve bu hesapla ilişkili verileri otomatik olarak siler.

Profil Tanıma nedir?

Akordeon aria etiketi kapatıldı

Dijital Atölyede dijital başarınıza yardımcı olacak bir sürü konu başlığı ve binlerce kaynak bulunmaktadır. Elbette siz hepsini öğrenmek zorunda değilsiniz. Biz size sadece ihtiyacınız olan konu başlıklarını kapsayan, size özel bir öğrenme planı hazırlayacağız. Site içinde herhangi bir yerde ‘Planımı Oluştur’ düğmesine basıp bize hedeflerinizden bahsederseniz, biz de size özel planınıza tam olarak neleri dahil edeceğimizi anlamış oluruz. Planınıza dahil olmayıp da öğrenmek istediğiniz başka şeyler varsa onları da keşfedebilirsiniz!

Tüm sık sorulan soruları göster
Bugün başlayın ve Dijital Pazarlamanın Temelleri sertifikası alın Öğrenmeye Başlayın