OTURUM AÇIN
Üstbilgi Ana Menü Ana Sayfa Konu Kitaplığı Sertifikasyon Etkinlikler Ortaklar Daha Fazla arrow_drop_down Araçlar Yardım & SSS Geribildirim
ÖĞRENMEYE BAŞLAYIN

Google sertifikası alın

Etkileyici bir dijital sertifikayla kariyerinizin marşına basın. Ücretsiz online kurslarımız, arama motorlarından sosyal medyaya kadar her şey ve daha fazlası için size rehber olacak.

ÖĞRENMEYE BAŞLAYIN

Neden sertifika almalısınız?

Sertifikalı olmak, özgeçmişinizin göze çarpmasını sağlar. Özgün dijital yeteneklere sahip olduğunuzun ve öğrenme isteğinizin bir göstergesidir: bunlar da günümüzün iş dünyasında iki önemli vasıftır.

Kimler için uygun?

İş arayanlar ve öğrenciler. Bir yerden başlamak isteyenler, yeteneklerini geliştirmek isteyenler, özgeçmişleri fark edilsin isteyenler.

Nasıl çalışır?

Platformumuz ücretsizdir. Üye olduğunuzda size 23 dijital pazarlama konusundan oluşan online öğrenme planı gönderilecek. Dersleri izleyecek, bilginizi eğlenceli ve hızlı sorularla test ederek planınızı tamamlayacaksınız. Planınızı tamamladıktan sonra ise sertifika sorularının kilidi açılacak, bu soruları geçince de sertifikanızı yükleyebileceksiniz.

Deneyimlerden ders çıkarın

Sizin yaşadıklarınızı yaşamış uzmanların eğitim videolarını izleyebilir, hatta eğitim atölyelerimizde eğitim alabilirsiniz.

Bildiklerinizi uygulamaya koyun

Öğrendiklerinizi test edebilir, işinizi büyütürken yeni becerilerinizi nasıl kullanabileceğinizin pratik ipuçlarını öğrenebilirsiniz.

Devam!

Yeni fırsatlar yaratmanın çok daha fazla yöntemi olduğunu keşfedeceksiniz. Atölyedeki tüm konuları tamamladığınızda sertifika bile alabileceksiniz.

Sertifika Alın

Kurs içeriğimizin tamamını bitirenlerin ücretsiz sertifika alabilmeleri için TOBB, İşkur ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile ortaklık yaptık. İçeriğimiz, dijital yeteneklerinize zemin oluşturacak temel bilgileri ve çok daha fazlasını kapsamaktadır. Siz de bu önemli vasfı, özgeçmişinizde ve LinkedIn profilinizde gururla sergileyebilirsiniz.

SERTİFİKA PLANINA BAŞLA

Mentörlerle tanışın

Bengü ve Özgür ile tanışın. Sizin yaşadıklarınızı yaşamış, gerçek hayattan uzmanlar, sizinle internet başarılarındaki ipuçlarını paylaşmaya hazırlar.

Dijital Atölye Etkinlikleri

Online çalışmalarınızı offline etkinliklerle desteklemeye var mısınız? İşte ilginizi çekebilecek bazı önemli oturumlar.

Yerel ETKİNLİK bul

Haşere Düşmanı, Hijyen Uzmanı

Serdar, 45 yıldır bireysel ve kurumsal yaşam alanlarını ilaçlayan Tekniktürk firmasının ortağı. Kapılara broşür dağıtımı ve basılı ilanlarla tanıtım yaparken, online hayata geçti ve
internette görünürlüğünü 4 kat arttırdı. Bugün 2 yıl öncesine göre tam 10 kat daha fazla internet trafiğine sahip.

İnsan Kaynağının Gücü

Yasemin, insan kaynağının gücüne inanan, iş veren ile iş arayanları buluşturan Okyanus İnsan Kaynakları firmasının sahibi. Eskiden müşterilerine geleneksel yöntemlerle ulaşıyordu.
Online reklamcılığa geçtikten kısa bir süre sonra iş başvuru formlarının doldurulma oranları tam 3 kat arttı.

Üretmekten Korkma

Sait, ortaklarıyla ile birlikte bir e-ticaret sitesi olan Robotistan'ı öğrenci harçlıklarıyla kurdu. Online pazarlamamanın ona büyük maliyet getireceğini düşünürken, aslında online pazarlama sayesinde kazandığı karın maliyetlerini fazlasıyla çıkardığını gördü. Şu anda satışlarının üçte birini alışveriş reklamlarından kazanıyorlar.