OTURUM AÇIN
Üstbilgi Ana Menü Ana Sayfa Konu Kitaplığı Sertifikasyon Etkinlikler Ortaklar Daha Fazla arrow_drop_down Araçlar Yardım & SSS
ÖĞRENMEYE BAŞLAYIN

Dijital bilginizi geliştirin

İşinizi büyütmek veya kariyerinizde yükselmek için, arama motoru reklamcılığından e-posta pazarlamasına kadar birçok konuda ücretsiz derslerden faydalanın.

ÖĞRENMEYE BAŞLAYIN KONU KİTAPLIĞI

Dijital Atölye Nedir?

Web sitesi kurmaktan dijital pazarlamaya kadar, hepsi ve çok daha fazlası için Google’dan ücretsiz eğitim. Öğrenmek istediğiniz konu başlıklarını seçin, online kursu tamamlayın ve Google sertifikasını almaya hak kazanın.

Hedeflerinizi belirleyin

Online satış mı yapmak istiyorsunuz, sosyal medya üzerinden daha fazla kullanıcıya mı ulaşmak istiyorsunuz, yoksa sadece yaptığınız iş fark edilsin mi istiyorsunuz? Size en uygun öğrenme planını oluşturabilirsiniz.

Deneyimlerden ders çıkarın

Sizin yaşadıklarınızı yaşamış uzmanların eğitim videolarını izleyebilir, hatta eğitimler için atölyelerimizden birinde bizi ziyaret edebilirsiniz.

Bildiklerinizi uygulamaya koyun

Öğrendiklerinizi test edebilir, yeni becerilerinizi işinizi büyütmede kullanmanın pratik ipuçlarını öğrenebilirsiniz.

İlerlemenizi takip edin

Size özel kontrol paneli sayesinde sürekli motive olacak, ilerlemenizi takip edebileceksiniz - eğlenceli vakit geçirmeniz de cabası.

Yola devam!

İşinizi büyütmenin ve yeni müşteriler kazanmanın dünya kadar yolunu keşfedebilir, atölyedeki tüm konu başlıklarını tamamladığınızda siz de bir sertifika sahibi olabilirsiniz.

Siteniz mobil cihazlara uygun mu?

Ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürmek için sitenizin akıllı telefonlardan masaüstü bilgisayarlara kadar tüm cihazlarda sorunsuz çalışması gerekir. Sitenizin mobil cihazlarla ne kadar dost olduğunu, ne kadar hızlı olduğunu ve ayrıca sitenizde neleri geliştirebileceğinizi görebilirsiniz.

SİTEMİ TEST ET

Haşere Düşmanı, Hijyen Uzmanı

Serdar, 45 yıldır bireysel ve kurumsal yaşam alanlarını ilaçlayan Tekniktürk firmasının ortağı. Kapılara broşür dağıtımı ve basılı ilanlarla tanıtım yaparken, online hayata geçti ve
internette görünürlüğünü 4 kat arttırdı. Bugün 2 yıl öncesine göre tam 10 kat daha fazla internet trafiğine sahip.

İnsan Kaynağının Gücü

Yasemin, insan kaynağının gücüne inanan, iş veren ile iş arayanları buluşturan Okyanus İnsan Kaynakları firmasının sahibi. Eskiden müşterilerine geleneksel yöntemlerle ulaşıyordu.
Online reklamcılığa geçtikten kısa bir süre sonra iş başvuru formlarının doldurulma oranları tam 3 kat arttı.

Üretmekten Korkma

Sait, ortaklarıyla ile birlikte bir e-ticaret sitesi olan Robotistan'ı öğrenci harçlıklarıyla kurdu. Online pazarlamamanın ona büyük maliyet getireceğini düşünürken, aslında online pazarlama sayesinde kazandığı karın maliyetlerini fazlasıyla çıkardığını gördü. Şu anda satışlarının üçte birini alışveriş reklamlarından kazanıyorlar.

Başarı hikayenizi duymak isteriz

Google, işletmenizin gelişimine nasıl katkıda bulunuyor?