Поширені запитання

Виберіть тему

Загальні питання Теми Налаштування облікового запису Значки Сертифікати Підтримка

Тема

Загальні питання

Що таке Digital Workshop?

Удоскональте навички роботи в Інтернеті, потрібні для розвитку вашого бізнесу, кар’єрного зростання чи просто для впевненості у власних силах. Досвідчені користувачі Digital Workshop допоможуть вам досягнути успіху в мережі. Скористатися цими перевагами може кожен незалежно від цілей, рівня навичок або попередньої підготовки.

Чому компанія Google запустила платформу Digital Workshop?

Коли люди навчаються максимально ефективно використовувати Інтернет, це сприяє розвитку підприємців, компаній і економіки в цілому. Ми хочемо допомогти всім – зокрема вам – отримати навички роботи в Інтернеті та скористатися перевагами технологічної революції.

Які знання та навички я отримаю, пройшовши курс навчання?

Обмежень для вашого особистого розвитку немає! Переглядаючи навчальні відеопосібники від досвідчених користувачів, які починали роботу так само, як ви, ви здобудете потрібні навички для просування свого бренду чи бізнесу в Інтернеті. Ви дізнаєтеся, як привернути увагу відповідної аудиторії та максимально підвищити ефективність роботи в Інтернеті для досягнення своїх цілей.

Як Digital Workshop може допомогти в розвитку кар’єри та/або бізнесу?

Навчаючись у досвідчених користувачів, ви відкриєте багато способів використовувати Інтернет для розвитку бізнесу або кар’єри. Навчальні відеопосібники, заходи й ресурси допоможуть вам долати труднощі на кожному етапі процесу. Ви навчатиметеся на власному досвіді та отримаєте реальні навички для роботи в Інтернеті, які зможете відразу застосувати на практиці.

Тема

Теми

Як розпочати роботу з темою чи темами?

Ви вже пройшли діагностику? Якщо ні, спершу потрібно створити персональний план. Щоб розпочати роботу, натисніть кнопку "Створити план" на будь-якій сторінці цього сайту. Це займе не більше двох хвилин. Етап діагностики можна пропустити та розпочати вивчення тем у довільному порядку, перейшовши до розділу "Бібліотека".

Чи можна використовувати навчальні відеопосібники в довільному порядку?

Звісно! Навчальні відеопосібники можна переглядати в будь-якому порядку. Персональний навчальний план можна створити пізніше в будь-який момент.

Скільки часу відведено на вивчення навчального посібника або теми?

Ви можете вивчати навчальні посібники й теми в зручному для вас темпі. Кожен крок наближає вас до мети. Головне – не спинятися!

Скільки разів можна проходити той самий навчальний посібник?

Ніяких обмежень немає. Ви можете використовувати навчальні посібники й проходити теми стільки разів, скільки вам потрібно.

Чи можна самостійно створити персональний навчальний план?

Авжеж! Натисніть тут, щоб переглянути бібліотеку тем і самостійно створити навчальний план для оптимізації роботи в Інтернеті.

Що потрібно зробити, щоб пройти тему?

Наприкінці кожної теми вам запропонують пройти коротке оцінювання. Успішно відповівши на запитання, ви отримаєте значок за цю тему. Бажаємо успіхів!

Чи можна одночасно проходити кілька тем?

Так, ви можете одночасно розпочати вивчення скількох завгодно тем, переходити до нових і завершувати інші теми пізніше. Індикатор виконання на інформаційній панелі допоможе вам відстежувати свої успіхи.

Чи можна завантажувати вміст курсу?

Поки що ні, проте в будь-який момент можна повернутися до Digital Workshop і отримати доступ до потрібних ресурсів.

У мене виникли сумніви щодо певного вмісту. До кого слід звернутися?

Якщо у вас виникли запитання щодо вмісту персонального плану, скористайтеся формою "Зв’язатися з нами" відповідного розділу, щоб надіслати нам повідомлення.

Чи можна пропускати окремі розділи навчального плану, якщо я володію відповідними знаннями?

Щоб пройти навчальний посібник, на його сторінці потрібно відповісти на запитання (з готовими варіантами відповіді). Якщо ви добре обізнані з цією темою, можна скласти тест, не переглядаючи відео. Спробуйте!

Тема

Налаштування облікового запису

Як створити обліковий запис?

Ви готові почати навчання? Створіть обліковий запис, вибравши в меню розділ "Мій профіль".

Як видалити обліковий запис?

Шкода, що ви так вирішили. Щоб видалити обліковий запис, у меню виберіть "Мій профіль". Зверніть увагу: якщо для входу ви використовуєте обліковий запис Google, видалення облікового запису Digital Workshop не видалить і жодним чином не вплине на ваш обліковий запис Google. Але якщо видалити обліковий запис Google, то обліковий запис Digital Workshop і пов’язані з ним дані буде видалено автоматично.

Що таке діагностика?

У Digital Workshop зібрано сотні ресурсів, що охоплюють найрізноманітніші теми щодо ефективної роботи в Інтернеті. Проте вам необов’язково вивчати всі ці матеріали. Ми створимо для вас персональний навчальний план, який охоплюватиме лише потрібні вам теми. Натисніть кнопку "Створити план" на будь-якій сторінці цього сайту. Ви зможете вказати свої цілі, а ми доберемо відповідний матеріал для вашого персонального плану. Звісно, якщо вас зацікавлять інші матеріали, не включені до вашого плану, ви зможете вивчати і їх.

Як змінити свій обліковий запис?

Щоб змінити дані свого облікового запису, перейдіть до розділу "Мій профіль".

Тема

Значки

Що таке значок?

Значок – це цифрове підтвердження того, що ви успішно пройшли тему в Digital Workshop. Це своєрідний приз, яким ви можете похвалитися перед сім’єю, друзями (і начальником). Значки розроблено на основі ресурсу openbadges.org.

Як збирати значки?

Щоб зібрати значки, потрібно пройти уроки з теми та успішно скласти остаточний тест.

Як можна використовувати значок?

Значки можна публікувати в соціальних мережах, щоб похвалитися своїми новими навичками перед колегами, друзями та клієнтами. Значок як підтвердження вмінь роботи в Інтернеті можна додати до свого профілю LinkedIn або резюме. Не соромтеся похвалитися своїми досягненнями!

Тема

Сертифікати

Що таке сертифікат?

Сертифікат – це автентичний документ, завірений організацією Internet Advertising Buraeu (IAB). Він засвідчує проходження всіх тем у Digital Workshop. Ця сертифікація дасть вам змогу засвідчити свою кваліфікованість перед клієнтами, працедавцями, викладачами й друзями. Отже, переходьте до бібліотеки тем і отримуйте нові знання!

Хто надає сертифікат?

Коли ви опануєте всі теми в бібліотеці, ми надішлемо сертифікат на вашу електронну адресу. За допомогою індикатора виконання на інформаційній панелі ви зможете відстежувати свої успіхи та з’ясовувати, які теми потрібно пройти для отримання сертифіката.

Як здобути право на сертифікат?

Ви отримаєте автентичну сертифікацію, завершивши вивчення всіх тем у Digital Workshop.

Чи є сертифікат офіційним документом? (Багато учасників курсу запитують, чи можна завірити копію сертифіката для університету або державної установи.)

Сертифікат не є офіційним документом будь-якого університету або державної установи. Він засвідчує успішне опанування вмінь роботи в Інтернеті.

Як отримати сертифікат?

Коли ви успішно складете останній тест, копію сертифіката у форматі PDF буде автоматично надіслано на вашу електронну адресу. За потреби цей файл у форматі PDF можна завантажити та роздрукувати.

Як знову отримати втрачений сертифікат?

Коли ви успішно складете останній тест, сертифікат можна буде в будь-який момент завантажити з інформаційної панелі.

Тема

Підтримка

Які веб-переглядачі підтримуються?

Нашу платформу підтримують поточні версії всіх веб-переглядачів.

Де можна приєднатися до спільноти?

До спільноти можна приєднатися в соціальних мережах Twitter, Facebook і Google+.

Чи можна проходити теми на планшеті або смартфоні?

Авжеж! Платформу оптимізовано для використання на екранах будь-яких розмірів.

Як видалити обліковий запис і його дані?

Нам прикро, що ви хочете припинити участь. У меню сайту оберіть "Мій профіль", перейдіть на відповідну сторінку та натисніть "Видалити обліковий запис".