Увійти в систему
Заголовок "Головне меню" Цільова сторінка Бібліотека тем Більше arrow_drop_down Поширені запитання Відгук Growth Engine
Почати навчання

Використовуйте Інтернет максимально ефективно

Отримайте навички роботи в Інтернеті, потрібні для розвитку вашої компанії, кар’єрного росту чи просто для впевненості у власних силах. Ми складемо для вас персональний навчальний план – цілком безкоштовно.

Почати навчання

Кому це може знадобитися?

Виберіть цікаві для вас теми та зручний час. Безкоштовні навчальні посібники допоможуть вам успішно працювати онлайн: у соціальних мережах, пошукових системах і багатьох інших сферах.

Визначте свої цілі

Створіть навчальний план, що найкраще підходить для ваших цілей, наприклад, онлайн-торгівлі, охоплення ширшої аудиторії в соціальних мережах чи просто привернення уваги до вашої роботи.

Переймайте досвід

Сідайте зручно, дивіться та вчіться. Відео можна переглянути з українськими субтитрами. Якщо вони не ввімкнулися автоматично, перейдіть на сайт youtube.com і змініть мову на українську внизу сторінки. Потім оновіть сторінку з відеоуроком. Приємного перегляду.

Застосовуйте свої знання

Перевірте здобуті знання й отримайте практичні поради, як за допомогою одержаних навичок розвивати компанію.

Відстежуйте свої успіхи

Персональна інформаційна панель допоможе вам підтримувати зацікавленість, триматися належного курсу, а також отримувати задоволення від процесу.

Не зупиняйтеся на досягнутому

Дізнайтеся, як розвивати свою компанію та залучати нових клієнтів. А коли опануєте всі теми в Digital Workshop, то отримаєте сертифікат.

Найкраще для дітей

Дмитро Бєлих створив функціональні дитячі екомеблі, оскільки хотів, щоб його дітей оточували лише найякісніші товари. Щоб показати новий продукт Україні та світу, він розробив для IndigoWood багатомовний сайт, який вдало просуває за допомогою онлайн-реклами. Наразі Дмитро продає меблі в Україні, Польщі, Німеччині та Румунії й незабаром планує вихід на нові ринки. Онлайн-канали забезпечують йому більше 50% продажів.

Таємнича коробочка краси

Створивши перший в Україні б'юті-сервіс, коробочки з косметичними мініатюрами WonderBox, Тетяна Клименко почала просувати його саме в Інтернеті. Використовуючи онлайн-рекламу й розсилку електронною поштою, а також активно працюючи із соціальними мережами, Тетяні вдалося зробити WonderBox лідером ринку.

Смачна їжа, що завжди під рукою

Сервіс доставки їжі в Інтернеті Eda.ua застосовує всі доступні канали онлайн-маркетингу для привернення нових клієнтів і розвитку бізнесу. Наразі Віктор та його команда фокусують свою увагу на клієнтах, які виходять в Інтернет із мобільних пристроїв. Розробивши мобільну версію сайту та спеціальний додаток, вони забезпечили на 35% більше замовлень.