Zahajte podnikání na internetu - Google Digitální garáž

Zahajte podnikání na internetu

Podívejte se, jak si vybudovat prezentaci na internetu, prodávat zákazníkům zboží na internetu a chránit se před hackery.

Zahajte podnikání na internetu

O tomto kurzu

Dozvíte se, co je potřeba k založení a úspěšnému provozování firmy online. Naučíte se také, jak se prezentovat na internetu, založit si e-shop, zabezpečit firmu před hackery a zaujmout místní zákazníky.

Podrobnosti o kurzu reorder Moduly: 7 access_time Hodiny: 3 Začátečníci Zdarma
Funkce kurzu
  • Výuková videa
  • Jednoduše použitelné tipy
  • Jednotlivá témata zakončena testy
  • Neomezený přístup

Jak to funguje?

Zapište se do kurzu

Vyberte si vhodný kurz a pokračujte v plnění svých studijních cílů.

Sledujte svůj pokrok

Sledujte svůj pokrok na stránce Můj plán výuky.

Dokončete modul absolvováním kvízu

Naučte se něco nového z krátkých výukových videí a pak své znalosti otestujte v rychlém kvízu.

Dovednosti, které se zde naučíte

timeline

Obchodní strategie

Dozvíte se, jak si stanovit jasné cíle a měřit jejich plnění, segmentovat publika a analyzovat data. Pomůže vám to dále vylepšovat své aktivity v oblasti digitálního marketingu.

insert_chart_outlined

Analytika a porozumění datům

V tomto úvodu do Google Analytics vám ukážeme, jak získávat a analyzovat data o uživatelích a přeměnit je v užitečné informace.

picture_in_picture

Obsahová reklama

Naučíte se zviditelnit svoji firmu na internetu díky identifikaci správných publik, reklamních sítí a strategií pro obsahové reklamy.

shopping_basket

Elektronický obchod

Seznámíte se se strategiemi a nástroji potřebnými k vybudování internetového obchodu, efektivnímu prodeji online a optimalizaci uživatelského dojmu.

find_in_page

SEM

V tomto úvodu do Google Ads se seznámíte s různými výzkumnými nástroji, které jsou k dispozici. Kromě toho se dozvíte, jak volit klíčová slova a optimalizovat kampaně, aby dosahovaly co nejlepších výsledků.

pageview

SEO

Pochopíte rozdíly mezi organickým a placeným vyhledáváním, dozvíte se, jak vytvořit co nejúčinnější plán optimalizace pro vyhledávače a upravit webové stránky tak, aby uživatelé mohli co nejsnáze najít to, co hledají.

textsms

Sociální média

Dozvíte se, jak identifikovat vhodné weby sociálních sítí, vytvářet obsah, který si uživatelé oblíbí, a měřit svoji úspěšnost.

Časté dotazy

Co je projekt Digitální garáž?

Štítek Harmonika Aria je uzavřen

Vypilujte si potřebné digitální dovednosti, které přispějí k růstu vaší firmy, vašemu osobnímu rozvoji a případně posílí vaši sebedůvěru. Na webu Digitální garáž vám naši specialisté pomohou uspět na internetu. Jejich pomoc může využít kdokoli bez ohledu na své znalosti, cíle či vzdělání.

Proč Google spustil projekt Digitální garáž?

Štítek Harmonika Aria je uzavřen

Když se lidé naučí využívat internet na maximum, je úžasné, jak to může přispět k růstu jednotlivců, firem i celé ekonomiky. Chceme, aby si každý, včetně vás, osvojil digitální znalosti, které mu pomohou podílet se na tomto růstu a vytěžit z technologické revoluce maximum.

Jaké znalosti a dovednosti získám po dokončení školení?

Štítek Harmonika Aria je uzavřen

Možnosti vašeho růstu jsou naprosto neomezené. Po zhlédnutí výukových videí od našich specialistů, kteří začínali stejně jako vy, získáte dovednosti, díky nimž budete moci na internetu propagovat sebe i svou firmu. Naučíte se, jak upoutat pozornost správných lidí a jak co nejlépe dosáhnout svých cílů pomocí webu.

Jak mi Digitální garáž může pomoci s podnikáním a růstem mé firmy?

Štítek Harmonika Aria je uzavřen

Máte-li ty správné učitele, kteří vám pomohou, existuje řada možností, jak využít web a rozvíjet tak sebe i svou firmu. Naši odborníci vám s jednotlivými kroky pomohou, ať už formou výukových videí, aktivit nebo informačních zdrojů. Získáte zkušenosti a digitální dovednosti z reálného světa, které budete moci okamžitě využít.

Zobrazit všechny časté dotazy
Začněte ihned Spustit bezplatný kurz