Přihlásit se
Hlavní nabídka v záhlaví Úvodní stránka Seznam témat Certifikát Partneři Více arrow_drop_down Nástroje Časté dotazy Feedback Pomáháme Česku růst
Začít s učením

Zapůsobte s certifikátem od Googlu

Cesta k úspěchu bude snazší s těmi správnými znalostmi. Ovládněte základy online marketingu a získejte působivý certifikát od Googlu.

ZÍSKAT CERTIFIKÁT

V čem mi certifikát pomůže?

Certifikát je ideální způsob, jak nechat vaše CV zazářit. Ukazuje, že máte opravdové znalosti online marketingu a že jste ochotní se učit: dvě zásadní vlastnosti v dnešním světě businessu.

První krok je klíč k úspěchu

Zaregistrujte se a získejte online výukový plán, který zahrnuje 23 témat z oblasti digitálního marketingu. Dokončete plán zhlédnutím jednotlivých lekcí a složením tematických kvízů. Jakmile projdete všechny lekce, odemknou se vám certifikační otázky. Po jejich úspěšném zodpovězení si můžete stáhnout certifikát na své jméno.

Učte se od zkušených

Videa jsou sestavena od specialistů, kteří začínali stejně jako vy. Můžete se také bezplatně zúčastnit některé z offline přednášek, které vedou certifikovaní lektoři.

Uplatněte své znalosti

Vyzkoušejte si, co jste se naučili, a získejte praktické tipy, jak nové dovednosti využít a víc si věřit.

Sledujte své pokroky

Osobní panel vám pomůže udržovat motivaci a přehled o tom, zda postupujete správným směrem. Navíc se budete dobře bavit.

Jen tak dál!

Poznejte všechny možnosti, které vám internet nabízí. Když absolvujete všechna témata Digitální garáže, získáte svůj certifikát od Googlu.

Získejte certifikaci

V partnerství s organizací Interactive Advertising Bureau vám nabízíme bezplatnou certifikaci, pokud absolvujete kompletní obsah našeho kurzu. Kurz pokrývá základní i další poznatky, díky kterým si vybudujete solidní znalost digitálního marketingu. A můžete se touto certifikací také pochlubit na svém profilu LinkedIn.

Otevřte si plán certifikace

Potkejme se offline

Doplňte e-learning o offline školení od Googlu a certifikovaných trenérů.

Seznam offline akcí