Přihlásit se
Hlavní nabídka v záhlaví Úvodní stránka Seznam témat Certifikát Partneři Více arrow_drop_down Nástroje Časté dotazy Feedback Pomáháme Česku růst
Začít s učením

Nastartujte své digitální znalosti

Získejte s Digitální garáží znalosti z online marketingu, které přispějí k růstu vaší firmy a vašemu kariérnímu rozvoji. Představíme vám vše od vyhledávání až po sociální sítě.

Začít s učením

Co je Digitální garáž?

Vzdělávací program od Googlu zdarma, díky kterému se naučíte využít internet ve svůj prospěch. S video kurzy a praktickými tipy ovládnete principy tvorby webů, reklamy na internetu či komunikace na sociálních sítích.

Stanovte si cíle

Vytvořte si plán na míru a zaměřte se na své cíle. Ať už chcete prodávat na internetu, oslovit nové kontakty na sociálních sítích nebo se jen dozvědět, jak věci fungují.

Učte se od zkušených

Podívejte se na srozumitelná výuková videa od specialistů, kteří začínali stejně jako vy. Můžete se také bezplatně zúčastnit některé z offline přednášek, které vedou certifikovaní lektoři.

Uplatněte své znalosti

Vyzkoušejte si, co jste se naučili. Získejte praktické tipy a posuňte se tak blíž ke svému cíli.

Sledujte své pokroky

Osobní panel vám pomůže udržovat motivaci a přehled o tom, zda postupujete správným směrem. Navíc se budete dobře bavit.

Jen tak dál!

Objevte spoustu dalších možností, které internet nabízí. Po splnění všech témat Digitální garáže navíc získáte certifikát od Googlu!

Proč na tom záleží?

Tisíce lidí už se zapojilo a nastartovalo díky Digitální garáži svůj úspěch. Seznamte se s Filipem, Kristýnou, Tomášem a Petrem, kteří vám prozradí, jak jim digitální marketing pomohl s rozvojem podnikání a změnil jejich život k lepšímu.

Digitální garáž offline

Zúčastněte se bezplatně některých offline přednášek, které vedou certifikovaní lektoři z Googlu.

Seznam offline přednášek

Filip, zakladatel firmy Fresh Bedýnky: „Internet mi dal svobodu."

Filip se díky internetu postavil na vlastní nohy a úspěšně podniká. „Se zákazníky rád komunikuji i přes sociální sítě Fresh Bedýnek, kde nám sdílejí recepty, fotky zboží a recenze".

Kristýna, majitelka e-shopu Agátin svět: „Při mateřské jsem začala úspěšně podnikat."

Kristýna našla způsob, jak skloubit práci, která ji baví s péčí o rodinu. Vede internetové hračkářství a má tak svobodu. „Pokud se chcete zviditelnit na internetu, Digitální garáž je ideální místo, kde začít."

Martin a Peter, majitelé obchodu Isadore Apparel: „Internet stírá hranice."

Martin a Peter se nechtěli s nabídkou produktů pro cyklisty omezovat hranicemi. Díky reklamě na internetu získávají nové zákazníky odkudkoliv. „Vytváříme skvělé produkty a kam až nás to posune, už je na osudu."