Prihlásiť sa
Hlavička – hlavná ponuka Digitalna Garáž Knižnica tém Certifikát Partneri Viac arrow_drop_down Nástroje Časté otázky Pomáhame Slovensku rásť
Začať s učením

Vyťažte z webu maximum

Získajte digitálne zručnosti, ktoré potrebujete na rast svojej firmy, kariérny rozvoj alebo len na zvýšenie sebadôvery. Vytvoríme vám osobný plán vzdelávania – úplne zadarmo.

Začať s učením

Komu je tento web určený?

Učte sa to, čo chcete, kedy chcete: bezplatné návody, ktoré vám pomôžu uspieť online – v sociálnych médiách, vyhľadávačoch a v ďalších oblastiach.

Stanovte si ciele

Vytvorte si vhodný plán vzdelávania v závislosti od toho, či chcete predávať na webe, osloviť viac ľudí v sociálnych médiách alebo sa skrátka len chcete zviditeľniť.

Učte sa zo skúseností iných

Pozrite si videonávody od skúsených odborníkov, ktorí boli v rovnakej situácii ako vy.

Využite svoje znalosti

Vyskúšajte to, čo ste sa naučili, a získajte praktické tipy na uplatnenie nových zručností, ktoré vašej firme pomôžu rásť.

Sledujte svoj pokrok

Osobný informačný panel vám pomôže udržať si motiváciu, napredovať, ale aj zabaviť sa.

Neprestávajte napredovať

Preskúmajte rôzne možnosti rastu svojej firmy a získavania nových zákazníkov. Po absolvovaní všetkých tém v programe Digitálna garáž môžete dokonca získať certifikát.

Prečo na tom záleží?

Tisíce ľudí sa už stihli zapojiť a získať vďaka Digitálnej garáži nové znalosti v online marketingu. Zoznámte sa s Filipom, Kristínou, Tomášom a Petrom, ktorí sa s vami podelia o cenné skúsenosti, ako im digitálny marketing pomohol s rozvojom podnikania a umožnil venovať sa intenzívnejšie tomu, čo ich baví.

Martin a Peter vlastnia obchod s oblečením pre aktívny cyklistický životný štýl.

Bratia Velitsovci už od začiatku vedeli, že sa chcú dostať so svojimi dizajnovými produktmi do sveta. Majú cyklistiku v krvi a hľadali novú výzvu, preto spojili to, čo ich baví a čo dobre poznajú.

Kristýna prevádzkuje e-shop a niekoľko kamenných predajní s hračkami, v ktorých ponúka hračky, knižky a školské potreby.

"Pre predajne je internet formou on-line výlohy, ktorú majú zákazníci po ruke vždy, keď si spomenú - doma v počítači alebo v mobile," hovorí úspešná podnikateľka.

Filip, zakladateľ firmy Fresh Bedýnky, ponúka cez internet čerstvé bio potraviny.

Internet je pre nás kľúčový od začiatku až takmer do konca. Cez internet sa zákazníci dozvedajú viac o biopotravinách, potom sa rozhodnú ich nakúpiť a nájdu nás. Keď im tovar doručíme až domov, niektorí zákazníci potom ešte na sociálnych sieťach zdieľajú fotky debničiek, recepty a ďalšie informácie.