Bieži uzdotie jautājumi

Izvēlieties tēmu

Par programmu Tēmas Konta iestatīšana Emblēmas Sertifikāti Atbalsts

Tēma

Par programmu

Kas ir The Digital Garage?

Uzlabojiet savas prasmes darboties digitālajā vidē, kas nepieciešamas jūsu uzņēmuma, karjeras vai pašapziņas izaugsmei. The Digital Garage eksperti palīdzēs jums gūt panākumus tiešsaistē. Šo pakalpojumu var izmantot jebkurš neatkarīgi no prasmju līmeņa, mērķiem un iepriekšējām zināšanām.

Kāpēc Google uzsāka The Digital Garage darbību?

Ja cilvēki iemācās pēc iespējas efektīvāk darboties tīmeklī, paveras brīnišķīgas iespējas attīstīt gan individuālās prasmes, gan uzņēmumus, pat ekonomika kopumā var piedzīvot uzplaukumu. Mēs vēlamies, lai ikviens — arī jūs — iegūtu prasmes darboties digitālajā vidē, kuras ir nepieciešamas, lai izmantotu tehnoloģiskās revolūcijas sniegtās priekšrocības, un dotu savu ieguldījumu izaugsmē.

Kādas zināšanas un prasmes es būšu ieguvis, kad pabeigšu mācības?

Izaugsmei nav robežu! Ja noskatīsities mācību videoklipus, ko sagatavojuši eksperti, kuri līdzīgi jums savulaik bija iesācēji, jūs iegūsit prasmes, kas nepieciešamas, lai reklamētu sevi un savu uzņēmumu tiešsaistē. Jūs iemācīsities piesaistīt īsto lietotāju uzmanību un pēc iespējas efektīvāk izmantot tīmekļa sniegtās priekšrocības, lai sasniegtu savus mērķus.

Kā The Digital Garage var palīdzēt attīstīt manu karjeru un/vai uzņēmumu?

Varēsit izmantot tīmekli daudzos dažādos veidos, lai attīstītu savu uzņēmumu vai karjeru, ja vien jums būs labi skolotāji, kuri jums parādīs, kā to paveikt. Mūsu eksperti palīdzēs soli pa solim veikt visus mācību posmus un pārvarēt visas grūtības, piedāvājot mācību videoklipus, ieteicamās darbības un resursus. Jūs mācīsities no pieredzes un iegūsit prasmes darboties digitālajā vidē, kas noderēs reālajā pasaulē. Varēsit tās likt lietā nekavējoties.

Tēma

Tēmas

Kā sākt darbu ar tēmu/tēmām?

Vai jau esat izpildījis diagnosticējošo pārbaudījumu? Ja neesat, tas būs jūsu pirmais solis ceļā uz personiskā plāna saņemšanu. Lai sāktu darbu, jebkur vietnē noklikšķiniet uz “Izveidot manu plānu” — tam būs jāvelta tikai pāris minūšu. Ja vēlaties, diagnosticējošo pārbaudījumu varat arī izlaist un izpētīt tēmas patstāvīgi, apmeklējot šīs vietnes sadaļu Bibliotēka.

Vai varu apgūt mācību nodarbības paša izvēlētā secībā?

Protams! Varat skatīties mācību videoklipus jebkādā secībā. Kad būsit tam gatavs, mēs sagatavosim tieši jūsu vajadzībām pielāgotu personisko mācību plānu.

Cik ātri man ir jāpabeidz mācību nodarbības vai tēmas apguve?

Varat apgūt mācību nodarbības un tēmas, cik vien ilgi jums nepieciešams. Katrs solis, ko veicat, ved pareizajā virzienā, tāpēc turpiniet mācības!

Cik reižu drīkstu mēģināt apgūt mācību nodarbību?

Ierobežojuma nav. Varat apgūt mācību nodarbības un iepazīties ar tēmām tik reižu, cik vien vēlaties.

Vai varu izveidot pats savu personisko mācību plānu?

Jā! Noklikšķiniet šeit, lai pārlūkotu tēmu bibliotēku un izveidotu pats savu mācību plānu digitālās veiktspējas uzlabošanai.

Kas ir nepieciešams, lai apgūtu tēmu?

Katras tēmas beigās jums būs jāizpilda zināšanu novērtējuma pārbaude. Ja to nokārtosit, saņemsit tēmai atbilstošu emblēmu.

Vai varu vienlaikus apgūt vairākas tēmas?

Jā. Jūs varat sākt apgūt vairākas tēmas pēc savas izvēles, pāriet pie jaunām tēmām un turpināt pārējo tēmu apguvi vēlāk. Sekot līdzi mācību norisei jums palīdzēs informācijas panelī atrodamais norises indikators.

Vai varu lejupielādēt kursa saturu?

Pagaidām kursu saturu lejupielādēt vēl nav iespējams, bet jebkurā laikā varat atgriezties The Digital Garage vietnē un piekļūt vajadzīgajiem resursiem.

Vai varu izlaist tās mācību plāna tēmas, kuras labi pārzinu?

Lai nokārtotu katru mācību tēmu, mācību nodarbības lapā jums būs jāatbild uz jautājumiem ar vairākiem atbilžu variantiem. Ja tēmu labi pārzināt, iespējams, varēsit atbildēt uz jautājumiem, arī nenoskatoties videoklipu. Pamēģiniet!

Tēma

Konta iestatīšana

Kā varu izveidot kontu?

Vai esat gatavs mācīties? Lai izveidotu kontu, izvēlnē atlasiet Mans profils.

Kā varu izdzēst savu kontu?

Mums ir žēl, ka vairs nevēlaties izmantot šo pakalpojumu. Lai dzēstu savu kontu, izvēlnē atlasiet “Mans profils”. Lūdzu, ņemiet vērā: ja izmantojat Google kontu, lai pieteiktos, dzēšot Digital Garage kontu, netiks dzēsts vai citādi ietekmēts jūsu Google konts. Tomēr, dzēšot Google kontu, tiks automātiski dzēsts arī Digital Garage konts un ar to saistītie dati.

Kas ir diagnosticējošais pārbaudījums?

The Digital Garage vietnē ir pieejami simtiem resursu par daudzām tēmām, kuru apgūšana jums palīdzēs sekmīgi darboties tiešsaistē. Tomēr jums nav jāizpēta pilnīgi visi resursi. Mēs sagatavosim jūsu vajadzībām piemērotu personisko mācību plānu, kurā būs iekļautas tikai jums nepieciešamās tēmas. Jebkur vietnē noklikšķiniet uz “Izveidot manu plānu” un pastāstiet par saviem mērķiem, lai mēs zinātu, kuras tēmas jāiekļauj jūsu personiskajā plānā. Ja vēlaties apgūt tēmas, kuras nav iekļautas jūsu plānā, droši izpētiet arī tās!

Kā varu veikt izmaiņas savā kontā?

Lai rediģētu konta informāciju, atlasiet Mans profils.

Tēma

Emblēmas

Kas ir emblēma?

Emblēma ir digitāla atzinības zīme, kuru saņemsit, ja veiksmīgi nokārtosit pārbaudījumu par kādu tēmu The Digital Garage vietnē. Tā ir balva, ar kuru varat palepoties ģimenei un draugiem (un pat priekšniekam). Emblēmu īpašnieks ir vietne openbadges.org.

Kā varu iegūt emblēmas?

Lai iegūtu emblēmas, jums ir jāapgūst visas mācību nodarbības par kādu tēmu un jānokārto gala zināšanu pārbaudījums par to.

Kā varu izmantot emblēmu?

Emblēmas varat kopīgot ar kolēģiem, draugiem un klientiem sociālajos tīklos, lai demonstrētu savas jaunapgūtās prasmes. Varat pievienot emblēmu savam LinkedIn profilam vai uzlabot savu CV ar apliecinājumu par jauniegūtajām prasmēm darboties digitālajā vidē. Lepojieties ar saviem sasniegumiem!

Tēma

Sertifikāti

Kas ir sertifikāts?

Sertifikāts ir autentisks, Interneta reklamēšanas biroja (Internet Advertising Bureau — IAB) sertificēts dokuments, kas apliecina, ka esat apguvis visas The Digital Garage tēmas. Jūs varat izmantot šo sertifikātu, lai klientiem, darba devējiem, skolotājiem un draugiem demonstrētu savas prasmes darboties digitālajā vidē. Dodieties uz tēmu bibliotēku un turpiniet mācīties!

Kurš nodrošina sertifikātu?

Pēc tam, kad būsit nokārtojis pārbaudījumus par visām bibliotēkā pieejamajām tēmām, mēs nosūtīsim sertifikātu jums pa e-pastu. Informācijas panelī atrodamais norises indikators parāda, cik daudz esat paveicis un kuras tēmas vēl jāapgūst, lai iegūtu sertifikātu.

Kā varu saņemt sertifikātu?

Jūs iegūsit autentisku sertifikātu, ja apgūsit visas The Digital Garage tēmas.

Vai sertifikāts ir oficiāls dokuments? (Daudzi studenti jautā, vai sertifikāta kopiju var iesniegt augstskolā vai valsts iestādēs.)

Šis sertifikāts nav oficiāls izglītības vai valsts sertifikāts. Tas apliecina, ka esat sekmīgi apguvis prasmes darboties digitālajā vidē.

Kā varu saņemt sertifikātu?

Pēc pēdējā pārbaudījuma nokārtošanas jums pa e-pastu tiks automātiski nosūtīts sertifikāts PDF formātā. PDF failu varat lejupielādēt un izdrukāt, kad vien vēlaties.

Es pazaudēju savu sertifikātu. Kur varu to iegūt vēlreiz?

Pēc pēdējā pārbaudījuma nokārtošanas jebkurā laikā varat atgriezties informācijas panelī un lejupielādēt sertifikātu.

Tēma

Atbalsts

Man radās problēmas, jo vietne nedarbojas pareizi. Kam varu par to ziņot?

Ja jums rodas jautājumi vai problēmas, kas ir saistītas ar mūsu vietni, nosūtiet mums ziņu, izmantojot šeit atrodamo saziņas veidlapu.

Kuras pārlūkprogrammas atbalsta pakalpojumu?

Mūsu platformu atbalsta visas pašlaik pieejamās pārlūkprogrammas.

Kā varu sazināties ar kopienu?

Varat sazināties ar kopienu kādā no šiem sociālajiem kanāliem: Twitter, Facebook, Google+.

Vai varu apgūt tēmas planšetdatorā vai viedtālrunī?

Jā! Platforma ir optimizēta lietošanai visās ierīcēs un dažāda lieluma ekrānos.

Kā varu izdzēst savu kontu un konta datus?

Žēl, ka aizejat! Noklikšķiniet šeit, lai izdzēstu savu kontu.