Digitālā mārketinga pamati - Google Digital Garage
certification
Ietver sertifikāciju

Iegūstiet sertifikātu, kas apliecina digitālā mārketinga pamatu apguvi

Apgūstiet digitālā mārketinga pamatus un veiciniet sava uzņēmuma vai karjeras izaugsmi.

  • partner logo
  • partner logo
  • partner logo
Iegūstiet sertifikātu, kas apliecina digitālā mārketinga pamatu apguvi

Par šo kursu

Apgūstiet digitālā mārketinga pamatus, izmantojot mūsu bezmaksas kursu, ko akreditējis Interaktīvās reklamēšanas birojs (Interactive Advertising Bureau). Ir pieejami 26 moduļi, kurus veidojuši Google treneri, un tajos ir daudz praktisku vingrinājumu un reālu piemēru, kas var noderēt, lai pārietu no teorijas uz praksi.

Informācija par kursu reorder Moduļi: 26 access_time Stundas: 40 Iesācējs Bezmaksas
Kursa līdzekļi
  • IAB akreditācija
  • Mācību videoklipi
  • Neierobežota piekļuve
  • Atzīta sertifikācija

Kāda ir šī sertifikāta nozīme?

Kāda ir šī sertifikāta nozīme?

Sava CV uzlabošana

Izvēršama aria iezīme ir aizvērta

Iegūstot sertifikātu, varat pierādīt darba devējiem, ka jums ir skaidra izpratne par digitālā mārketinga galvenajiem jēdzieniem. Varat arī pievienot kvalifikāciju savam CV un ērti augšupielādēt to LinkedIn profilā.

Darba atrašana

Izvēršama aria iezīme ir aizvērta

Sertifikāta iegūšana apliecina, ka jums ir reālas digitālās prasmes un motivācija mācīties; mūsdienu uzņēmējdarbības pasaulē tās ir divas ļoti būtiskas īpašības. Apliecinot šīs īpašības, varat palielināt savas izredzes atrast vēlamo darbu.

Karjeras izaugsmes veicināšana

Izvēršama aria iezīme ir aizvērta

Digitālo zināšanu uzlabošana var sniegt jums iespēju atrast darbu, iegūt paaugstinājumu vai sākt jaunu karjeru.

Darbības pamatprincipi

Pabeidziet visus 26 moduļus

Apgūstiet jaunas prasmes, noskatoties nelielus mācību videoklipus, un pārbaudiet savas zināšanas īsā viktorīnā.

Nokārtojiet gala eksāmenu

Nokārtojiet gala eksāmenu, atbildot uz 40 jautājumiem, un saņemiet sertifikātu.

Kopīgojiet savu sertifikātu

Lejupielādējiet savas jaunās kvalifikācijas apliecinājumu un parādiet to pakalpojumā LinkedIn un savā CV.

Moduļi (26)

Apgūstamās prasmes

insert_chart_outlined

Analīze un datu ieskati

Šajā ievadā par Google Analytics mēs parādīsim, kā apkopot un analizēt lietotāju datus un kā tos pārvērst praktiskos ieskatos.

timeline

Uzņēmējdarbības stratēģija

Uzziniet, kā noteikt un izsekot skaidrus mērķus, segmentēt mērķauditorijas un analizēt datus, kas palīdzēs uzlabot jūsu tiešsaistes mārketinga centienus.

chrome_reader_mode

Satura mārketings

Uzziniet, kā veicināt zīmola atpazīstamību un iegūt vairāk reklāmguvumu, izveidojot un izplatot augstvērtīgu saturu potenciālajiem klientiem.

picture_in_picture

Reklāmas tīkla reklāmas

Kļūstiet pamanāms tiešsaistē, identificējot reklāmas tīkla reklāmu pareizo mērķauditoriju, reklāmu tīklus un stratēģijas.

shopping_basket

E-komercija

Visas jums nepieciešamās stratēģijas un rīki, lai izveidotu tiešsaistes veikalu, efektīvi pārdotu produktus tiešsaistē un optimizētu lietotāja pieredzi.

mail_outline

E-pasta mārketings

Apgūstiet e-pasta mārketinga pamatus, kā arī to, kā izsekot atbildes, izveidot vienkāršas galvenās lapas un izmantot A/B testus.

person_pin_circle

Mārketings vietējā tirgū

Sasniedziet tuvumā esošus potenciālos klientus un mijiedarbojieties ar viņiem, izmantojot vietējos katalogus un mārketingu mobilajās ierīcēs un veidojot savu klātbūtni vietējā meklēšanā.

phone_android

Mobilās ierīces

Noskaidrojiet, kā atšķiras vietnes mobilajām ierīcēm un mobilās lietotnes, un izstrādājiet efektīvāko MPO mobilajām ierīcēm un reklamēšanas stratēģijas.

find_in_page

MPM

Šajā ievadā par Google Ads uzzināsit par dažādiem pieejamiem izpētes rīkiem, kā arī par to, kā izvēlēties atslēgvārdus un optimizēt kampaņas, lai panāktu labāku atdevi.

pageview

MPO

Izprotiet atšķirības starp dabisko un apmaksāto meklēšanu, uzziniet, kā izstrādāt efektīvāko MPO plānu un optimizēt tīmekļa lapas, lai lietotāji varētu ērtāk atrast saturu.

textsms

Sociālie saziņas līdzekļi

Uzziniet, kā izvēlēties pareizās sociālo tīklu vietnes, veidot lielisku un lietotājiem tīkamu saturu un vērtēt panākumus.

play_circle_outline

Video

Uzziniet, kā iekļaut video saturu tiešsaistes stratēģijā, veidot videoreklāmas, nepārsniedzot budžetu, un gādāt, lai tās redzētu pareizie lietotāji.

important_devices

Tīmekļa optimizācija

Identificējiet pareizos digitālos kanālus, kuri palīdzēs sasniegt uzņēmējdarbības mērķus un radīt labāku tiešsaistes lietotāju pieredzi.

Veiksmes stāsti

Šo kvalifikāciju jau ir ieguvuši vairāk nekā 300 000 lietotāju, kas to izmanto savas karjeras veicināšanai un uzlabošanai.

Bieži uzdotie jautājumi

Kā sākt darbu ar tēmu/tēmām?

Izvēršama aria iezīme ir aizvērta

Vai jau esat izpildījis diagnosticējošo pārbaudījumu? Ja neesat, tas būs jūsu pirmais solis ceļā uz personiskā plāna saņemšanu. Lai sāktu darbu, jebkur vietnē noklikšķiniet uz “Izveidot manu plānu” — tam būs jāvelta tikai pāris minūšu. Ja vēlaties, diagnosticējošo pārbaudījumu varat arī izlaist un izpētīt tēmas patstāvīgi, apmeklējot šīs vietnes sadaļu Bibliotēka.

Vai varu apgūt mācību nodarbības paša izvēlētā secībā?

Izvēršama aria iezīme ir aizvērta

Protams! Varat skatīties mācību videoklipus jebkādā secībā. Kad būsit tam gatavs, mēs sagatavosim tieši jūsu vajadzībām pielāgotu personisko mācību plānu.

Cik ātri man ir jāpabeidz mācību nodarbības vai tēmas apguve?

Izvēršama aria iezīme ir aizvērta

Varat apgūt mācību nodarbības un tēmas, cik vien ilgi jums nepieciešams. Katrs solis, ko veicat, ved pareizajā virzienā, tāpēc turpiniet mācības!

Skatīt visus bieži uzdotos jautājumus
Sāciet šodien un iegūstiet šādu sertifikātu: Digitālā mārketinga pamati Sākt kursu