Pierakstīties
Galvenes galvenā izvēlne Digital Garage Tēmu bibliotēka Vairāk arrow_drop_down Bieži uzdotie jautājumi Growth Engine programma
Sākt mācīties

Izmantojiet visas tīmekļa sniegtās iespējas

Iegūstiet digitālās prasmes un zināšanas, kas nepieciešamas jūsu uzņēmuma, karjeras vai pašapziņas izaugsmei. Mēs pilnīgi bez maksas jums sagatavosim personisko mācību plānu.

Sākt mācīties

Kam šis pakalpojums ir paredzēts?

Apgūstiet vajadzīgo informāciju jums izdevīgā laikā: bezmaksas mācību nodarbības, kurās uzzināsit, kā gūt panākumus tiešsaistē, sākot ar sociālo saziņas līdzekļu un beidzot ar meklētājprogrammu izmantošanu un citām iespējām.

Uzstādiet savus mērķus

Izveidojiet sev piemērotu mācību plānu atkarībā no tā, vai vēlaties tirgoties tiešsaistē, sasniegt vairāk lietotāju sociālajos saziņas līdzekļos vai gluži vienkārši vēlaties, lai jūsu darbs tiktu pamanīts.

Mācieties no pieredzes

Noskatieties mācību videonodarbības, ko sagatavojuši eksperti, kuri — tāpat kā jūs — savulaik ir bijuši iesācēji, vai apmeklējiet kādu no mūsu semināriem un saņemiet tieši jums domātus ekspertu padomus.

Izmantojiet savas zināšanas

Lai veicinātu sava uzņēmuma attīstību, pārbaudiet apgūto un saņemiet praktiskus padomus par jauniegūto prasmju izmantošanu praksē.

Sekojiet līdzi savai izaugsmei

Personiskais informācijas panelis jums palīdzēs saglabāt motivāciju un sekot līdzi savai izaugsmei, turklāt tas ir arī interesants.

Neapstājieties pie sasniegtā!

Izpētiet visdažādākos veidus, kā attīstīt savu uzņēmumu un iegūt jaunus klientus. Ja apgūsit visas semināros piedāvātās tēmas, jūs saņemsit sertifikātu.

Hobiju kursi

Ar tiešsaistes reklāmas palīdzību radošās apmācības kursu organizētājs iegūst par 80 % vairāk klientu. "Pateicoties “Google AdWords”, joprojām eksistējam. Citādi draudētu likvidācija." - Dzintars Belogrudovs, valdes loceklis, Hobiju kursi.

SIA “Aģentūra DP”

SIA “Aģentūra DP” efektīvi izmanto iespēju piesaistīt vairāk klientu. "Ar “Google AdWords” palīdzību klienti ir atraduši pakalpojumu." - Jānis Kukainis, valdes loceklis, Aģentūra DP.