DUK

Pasirinkti temą

Pagrindinis Temos Paskyros sukūrimas Ženkleliai Sertifikatai Pagalba

Tema

Pagrindinis

Kas yra „The Digital Garage“?

Atnaujinkite savo skaitmeninės erdvės įgūdžius, kurių jums reikia norint plėsti verslą, tobulėti karjeros srityje ar tiesiog labiau pasitikėti savimi. Kasdien sistemos „The Digital Garage“ ekspertai padės jums sėkmingai reklamuotis internete. Sistema „The Digital Garage“ gali būti naudinga visiems, neatsižvelgiant į turimus įgūdžius, tikslus ar žinias.

Kodėl „Google“ pristatė sistemą „The Digital Garage“?

Neįtikėtina, kiek daug gali pasiekti asmenys, įmonės ir net visa ekonomika, kai žmonės išmoksta išnaudoti visus žiniatinklio pranašumus. Norime, kad visi, įskaitant jus, įgytų skaitmeninės erdvės įgūdžių, kurių reikia norint pasinaudoti technologijų revoliucija ir dalytis įgytomis žiniomis.

Kokių žinių ir įgūdžių įgysiu užbaigęs mokymo programą?

Nėra jokių apribojimų, kiek galite išmokti. Peržiūrėję mokomuosius ekspertų, kurie pradėjo taip pat kaip ir jūs, vaizdo įrašus įgysite verslo reklamavimo internete įgūdžių. Sužinosite, kaip atkreipti tinkamų žmonių dėmesį ir išnaudoti visus žiniatinklio pranašumus siekiant tikslų.

Kaip sistema „The Digital Garage“ padės man tobulėti karjeros srityje ir (arba) plečiant verslą?

Yra labai daug būdų naudojant žiniatinklį plėsti verslą arba tobulėti karjeros srityje, jei yra tinkamų žmonių, galinčių jus išmokyti tai daryti. Mūsų ekspertai padės jums atlikti kiekvieną veiksmą ir įveikti visus iššūkius, pateikdami mokymo programų vaizdo įrašus, veiksmus ir išteklius. Mokysitės iš patyrusių naudotojų ir įgysite skaitmeninės erdvės įgūdžių, kuriuos galėsite iškart pritaikyti praktikoje.

Tema

Temos

Kaip pradėti skaityti temas?

Ar jau naudojote Diagnostikos įrankį? Jei ne, tai pirmas veiksmas, kurį reikia atlikti norint nustatyti asmeninį planą. Bet kur svetainėje spustelėkite „Kurti mano planą“, kad pradėtumėte. Tai užtruks vos kelias minutes. Jei norite, visada galite praleisti ir nenaudoti Diagnostikos įrankio ir patys tyrinėti daugiau temų apsilankę šios svetainės skiltyje „Biblioteka“.

Ar galiu perjungti skirtingas mokymo programas?

Žinoma. Žiūrėkite mokymo programų vaizdo įrašus bet kokia tvarka. Kai būsite pasirengę, bet kada galėsime pritaikyti jūsų asmeninį mokymosi planą.

Kiek laiko turiu mokymo programai ar temai užbaigti?

Mokymo programas ir temas galite užbaigti savo tempu. Kiekvienas veiksmas yra žingsnis tinkama linkme, todėl nesustokite.

Ar ribojamas mokymo programos peržiūros kartų skaičius?

Nėra jokių apribojimų. Galite užbaigti mokymo programas ir temas kiek tik norite kartų.

Ar galiu sukurti savo asmeninį mokymosi planą?

Taip. Spustelėkite čia, kad naršytumėte temų biblioteką ir sukurtumėte savo mokymosi planą, padėsiantį padidinti našumą skaitmeninėje erdvėje.

Kokie reikalavimai taikomi norint užbaigti temą?

Kiekvienos temos pabaigoje jūsų bus paprašyta atlikti įvertinimo apklausą. Jei gausite teigiamą įvertinimą, gausite tos temos ženklelį. Valio!

Ar vienu metu galiu skaityti daugiau nei vieną temą?

Taip, galite pradėti skaityti tiek temų, kiek norite, pereiti prie kitų temų ir užbaigti kitas vėliau. Pažangos indikatorius informacijos suvestinėje padės stebėti jūsų pažangą.

Ar galiu atsisiųsti kurso turinį?

Ne, dar negalite, bet visada galite sugrįžti į sistemą „The Digital Garage“ ir pasiekti reikiamus išteklius.

Turiu abejonių dėl tam tikro turinio. Į ką turėčiau kreiptis?

Jei kils klausimų dėl asmeninio plano turinio, atsiųskite mums pranešimą naudodami šios svetainės formą „Susisiekite su mumis“.

Ar galiu praleisti pamokas, kurių temas puikiai išmanau?

Kad užbaigtumėte kiekvieną mokymo programą, turėsite atsakyti į mokymo programos puslapyje pateiktus klausimus su atsakymų variantais. Jei gerai išmanote tą temą, galbūt galėsite atsakyti į klausimus nežiūrėdami vaizdo įrašo. Pabandykite.

Tema

Paskyros sukūrimas

Kaip sukurti paskyrą?

Pasirengę mokytis? Sukurkite paskyrą meniu pasirinkę „Mano profilis“.

Kaip ištrinti paskyrą?

Apgailestaujame, kad nebenorite dalyvauti programoje. Jei norite ištrinti paskyrą, meniu pasirinkite „Mano profilis“. Pastaba: jei prisijungdami naudojate „Google“ paskyrą, ji nebus ištrinta ar kaip nors kitaip paveikta, kai ištrinsite „Digital Garage“ paskyrą. Tačiau ištrynus „Google“ paskyrą automatiškai bus ištrinta ir „Digital Garage“ paskyra bei duomenys, susieti su ištrinta paskyra.

Kas yra Įsivertinimo įrankis?

„The Digital Garage“ yra daugybė informacijos, kuri padės jums sėkmingai reklamuotis internete. Nebūtina naršyti jų visų. Sukursime jums asmeninį mokymo planą, apimantį tik jums naudingas temas. Svetainėje spustelėkite „Kurti mano planą“, kad nurodytumėte savo tikslus ir mes žinotume, ką įtraukti į jūsų asmeninį planą. Galėsite pasiekti ir kitas temas, kurios gali būti neįtrauktos į jūsų planą.

Kaip pakeisti paskyrą?

Pasirinkite „Mano profilis“, jei norite redaguoti paskyros informaciją.

Tema

Ženkleliai

Kas yra ženklelis?

Ženklelis yra skaitmeninis pripažinimas, kurį gausite sėkmingai užbaigę temą sistemoje „The Digital Garage“. Tai prizas, apie kurį galėsite girtis šeimos nariams ir draugams (ir viršininkui!). Ženkleliai priklauso openbadges.org.

Kaip rinkti ženklelius?

Ženklelius gausite užbaigę visas temos pamokas ir gavę teigiamą galutinį tos temos įvertinimą.

Kokiu tikslu galiu naudoti ženklelį?

Ženklelius galima bendrinti su kolegomis, draugais ir klientais socialiniuose tinkluose, kad parodytumėte naujus įgytus įgūdžius. Galite pridėti ženklelį tinkle „LinkedIn“ arba padailinti savo CV įrodymu apie naujus skaitmeninės erdvės įgūdžius. Laikas pradėti girtis!

Tema

Sertifikatai

Kas yra sertifikatas?

Sertifikatas yra autentiškas dokumentas, sertifikuotas „Internet Advertising Bureau“ (IAB), ir jis įrodo, kad užbaigėte visas sistemos „The Digital Garage“ temas. Galite šiuo sertifikatu girtis apie skaitmeninės erdvės žinias klientams, darbuotojams, mokytojams ir draugams, todėl eikite į temų biblioteką ir mokykitės.

Kas teikia sertifikatą?

Kai užbaigsite visą temų biblioteką, atsiųsime jums sertifikatą el. paštu. Pažangos indikatorius informacijos suvestinėje nurodys, kiek temų jau užbaigėte ir kurias temas reikia užbaigti, kad gautumėte sertifikatą.

Kaip gauti sertifikatą?

Gausite autentišką sertifikatą, jei užbaigsite visas sistemos „The Digital Garage“ temas.

Ar sertifikatas oficialus? (daug mokinių klausia, ar jie gali gauti kopiją, pateiktą universiteto ar vyriausybės)

Sertifikatas nėra oficialus universiteto ar vyriausybės išduotas sertifikatas. Jis patvirtina, kad sėkmingai tobulinote savo skaitmeninės erdvės įgūdžius.

Kiek valandų reikia mokytis norint gauti sertifikatą?

Vienas iš sistemos „The Digital Garage“ pranašumų yra tai, kad visi gali mokytis savo tempu. Kai kurie žmonės viską užbaigia per 8 val., kiti – per kelis mėnesius. Nustatėme, kad žmonės visą sertifikavimo kursą užbaigia vidutiniškai per 8 val.

Kaip gausiu sertifikatą?

Kai išlaikysite paskutinį testą, sertifikato kopija PDF formatu bus automatiškai atsiųsta jums el. paštu. Galėsite pagal poreikį atsisiųsti ir atsispausdinti PDF failą.

Nerandu sertifikato, kaip jį atgauti?

Kai išlaikysite paskutinį testą, sugrįžkite į informacijos suvestinę ir atsisiųskite sertifikatą, kada tik panorėsite.

Tema

Pagalba

Svetainė veikia netinkamai. Į ką turėčiau kreiptis?

Jei kils klausimų dėl mūsų svetainės, atsiųskite mums pranešimą naudodami formą „Susisiekite su mumis“, pateiktą čia.

Kokios naršyklės palaikomos?

Visos dabartinės naršyklės palaiko mūsų platformą.

Kaip susisiekti su bendruomene?

Su bendruomene galite susisiekti bet kuriame iš toliau pateiktų socialinių tinklų: („Twitter“, „Facebook“, „Google+“)

Ar galiu temas skaityti planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone?

Taip. Platforma optimizuota visiems įrenginiams ir dydžiams.

Kyla problemų pasiekiant kursą.

Apgailestaujame, kad kilo problemų. Atsiųskite mums pranešimą naudodami formą Susisiekite su mumis.

Kaip ištrinti paskyrą ir paskyros duomenis?

Apgailestaujame, kad nusprendėte ištrinti paskyrą. Spustelėkite čia, jei norite ištrinti savo paskyrą.