Prisijungimas
Pagrindinis antraštės meniu Digital Garage Temų biblioteka Partneriai Daugiau arrow_drop_down DUK Augimo variklis
Mokymosi pradžia

Pasinaudokite visomis žiniatinklio galimybėmis

Įgykite skaitmeninių įgūdžių, kurių jums reikia norint plėsti verslą, tobulėti karjeros srityje ar tiesiog labiau pasitikėti savimi. Visiškai nemokamai nustatysime jums asmeninį planą.

Pradėkite mokytis

Kam tai skirta?

Sužinokite tai, ko norite, tada, kada norite: nemokamos mokymo programos padės jums sėkmingai veikti visame internete, nuo visuomeninės medijos iki paieškos variklių ir kitur.

Nusistatykite tikslus

Sukurkite jums tinkantį mokymosi planą atsižvelgdami į tai, ar norite parduoti internete, pasiekti daugiau žmonių visuomeninėje medijoje ar tiesiog atkreipti dėmesį į savo darbą.

Mokykitės iš labiau patyrusių

Peržiūrėkite mokomuosius ekspertų, kurie pradėjo taip pat kaip ir jūs, vaizdo įrašus arba apsilankykite vienoje iš fizinių dirbtuvių, jei norite mokytis tiesiogiai.

Pritaikykite žinias

Patikrinkite, ką išmokote, ir gaukite praktinių patarimų, kaip pritaikyti naujus įgūdžius siekiant plėsti verslą.

Stebėkite savo pažangą

Jūsų asmeninė informacijos suvestinė padės išlaikyti motyvaciją ir vientisumą, be to, ja smagu naudotis.

Mokykitės toliau!

Tyrinėkite daugiau būdų plėsti verslą ir įgyti daugiau klientų. Netgi galite gauti sertifikatą, jei užbaigsite visas dirbtuvių temas.

VienaSąskaita kliento istorija

Vytenis, Viena Sąskaita vadovas, teigia: "Mums AdWords yra tarsi žvejybinis tinklas. Surandame klietus tinkamoje vietoje, tinkamu laiku, kai jų ketinimai stipriausi.

Vėjų Fėja kliento istorija

Vėjų Fėja vadovė Ilona Balkuvienė teigia, kad "AdWords yra efektyvus įrankis, potencialių klientų kiekį mums padidinęs iki 50% kampanijų vykdymo metu.

Sugihara kliento istorija

Sugihara rinkodaros vadovė Monika Limbienė pripažįsta AdWords įtaką verslo plėtrai "Per pastaruosius 3 metus mūsų apyvarta beveik padvigubėjo ir AdWords yra viena iš platformų, padėjusių tai pasiekti".