Valige teema

Üldine teave Teemad Konto loomine Märgid Sertifikaadid Tugi

Teema

Üldine teave

Mis on projekt Digital Garage?

See võimaldab teil viimistleda oma digitaalseid oskusi, mis aitavad teil laiendada ettevõtet, edendada karjääri või lihtsalt suurendada enesekindlust. Digital Garage'i asjatundjad aitavad teil veebis edu saavutada. Projektist on kasu kõigil, olenemata nende oskustest, eesmärkidest ja taustast.

Miks käivitas Google projekti Digital Garage?

Kui inimesed õpivad veebi parimal moel kasutama, aitab see üksikisikutel, ettevõtetel ja kogu majandusel hämmastavalt palju areneda. Soovime, et kõigil – sealhulgas teil – oleks digitaalsed oskused, mis võimaldavad tehnoloogiarevolutsiooni hüvesid kasutada ja arengust osa saada.

Millised teadmised ja oskused omandan koolituse lõpuks?

Teie arengupotentsiaal on piiramatu! Teiega sarnases olukorras olnud asjatundjate õppevideod aitavad teil omandada oskusi, mis võimaldavad teil ennast ja oma ettevõtet veebis esile tõsta. Saate teada, kuidas pälvida õigete inimeste tähelepanu ja parimal moel kasutada oma eesmärkide saavutamiseks veebi.

Kuidas aitab Digital Garage minu karjääri ja/või ettevõtet?

Veeb võimaldab mitmel moel ettevõtet või karjääri edendada. Vajate vaid õigeid õpetajaid. Meie asjatundjad aitavad teid iga etapi või väljakutse puhul videoõpetuste, tegevuste ja materjalidega. Õpite kogemustest ja omandate reaalses maailmas toimivaid digitaalseid oskusi, mida saate kohe rakendada.

Teema

Teemad

Kuidas teema(de) kasutamist alustada?

Kas diagnostika on juba tehtud? See on esimene vajalik toiming isikliku plaani koostamiseks. Alustamiseks klikkige saidil käsul „Loo plaan”. Selleks kulub vaid paar minutit. Soovi korral võite alati diagnostika vahele jätta ja uurida teemasid omal käel, külastades selle saidi jaotist „Teemade kogu”.

Kas õpetusi saab vaadata soovitud järjekorras?

Muidugi. Õppevideoid võite vaadata mis tahes järjekorras. Kui olete valmis, võime alati koostada teie jaoks kohandatud õppekava.

Kui kaua on mul aega õpetuse või teemaga lõpulejõudmiseks?

Õpetusi ja teemasid võite omandada oma tempos. Iga etapp on samm õiges suunas, ärge andke alla!

Kas õpetuste läbimiskordade arv on piiratud?

Piirangut ei ole. Õpetusi ja teemasid võite läbida nii mitu korda, kui soovite.

Mida on vaja teemaga lõpulejõudmiseks?

Iga teema lõpus palutakse teil vastata kontrollküsimustele. Kui pääsete teadmiste kontrollist läbi, pälvite selle teema märgi. Hurraa!

Kas korraga saab õppida mitut teemat?

Jah, võite alustada kui tahes paljude teemade õppimist, liikuda uute teemade juurde ja viia muude teemade õppimine hiljem lõpule. Juhtpaneelil olev edenemisnäidik aitab teil edusamme jälgida.

Kas kursuse sisu saab alla laadida?

Ei, veel mitte. Ent võite alati naasta teenusesse Digital Garage, kus on saadaval vajalikud õppematerjalid.

Kas võin jätta vahele õppekava osad, mida juba valdan?

Iga õpetuse lõpus tuleb teil vastata õpetuste lehel olevatele valikvastustega küsimustele. Kui olete juba vilunud, oskate võib-olla vastata küsimustele videot vaatamata. Proovige järele!

Teema

Konto loomine

Kuidas luua kontot?

Kas olete valmis õppima? Oma konto loomiseks tehke menüüs valik „Minu profiil”.

Kuidas kontot kustutada?

Meil on kahju, et otsustasite lahkuda. Konto kustutamiseks tehke menüüs valik „Minu profiil”. Pange tähele, et Google'i konto kustutamisel ei eemaldata automaatselt teie Digital Garage'i kontot ega sellega seotud andmeid ja Digital Garage'i konto kustutamine ei eemalda teie Google'i kontot ega mõjuta seda ühelgi moel.

Mis on diagnostika?

Digital Garage'is on sadu materjale, mis käsitlevad suurt hulka teemasid, mis aitavad teil veebis edu saavutada. Te ei pea aga tutvuma kõigi materjalidega – koostame teile isikliku õppekava, mis hõlmab vaid vajalikke teemasid. Klikkige saidil käsul „Loo kava” ja rääkige meile oma eesmärkidest, et teaksime täpselt, mida teie isiklikku kavasse lisada. Kui näete mõnd huvipakkuvat teemat, mis ei ole teie kavasse lisatud, võite ka sellega tutvust teha.

Kuidas kontot muuta?

Kontoteabe muutmiseks tehke valik „Minu profiil”.

Teema

Märgid

Mis on märk?

Märk on digitaalne tunnustus, mille pälvite, kui olete Digital Garage'is mingi teema omandanud. See on auhind, millega saate pereliikmete ja sõprade – ning ülemuse – ees hoobelda. Märgid pärinevad saidilt openbadges.org.

Kuidas märke koguda?

Märkide kogumiseks peate omandama teema kõik õppetunnid ja läbima selle teema hindamise.

Kuidas märki kasutada?

Märke saab sotsiaalvõrgustikus jagada kolleegide, sõprade ja klientidega, et näidata äsja omandatud oskusi. Märgi võite lisada ka LinkedIni või CV-sse omandatud digitaalsete oskuste tõendamiseks. On aeg hoobelda!

Teema

Sertifikaadid

Mis on sertifikaat?

Sertifikaat on Internet Advertising Bureau (IAB) väljastatud autentne dokument, mis kinnitab, et olete omandanud kõik Digital Garage'i teemad. Sertifikaat võimaldab teil näidata oma digitaalseid oskusi klientidele, tööandjatele, õpetajatele ja sõpradele. Nii et suunduge kogusse ja jätkake õpinguid!

Kes väljastab sertifikaadi?

Kui olete omandanud kõik teemade kogus olevad õpetused, saadame teile sertifikaadi meilitsi. Juhtpaneelil olev edenemisnäidik võimaldab jälgida, kui kaugele olete jõudnud ja millised teemad peate sertifikaadi pälvimiseks omandama.

Kuidas pälvida sertifikaati?

Autentse sertifikaadi saamiseks tuleb teil omandada Digital Garage'is kõik teemad.

Kas sertifikaat on ametlik? (paljud tudengid küsivad, kas nad saavad hankida sertifitseeritud koopia ülikooli või valitsusasutuse jaoks)

Tegemist ei ole ülikooli ega valitsusasutuse ametliku sertifikaadiga. See näitab, et olete teinud head tööd digitaalsete oskuste omandamisel.

Kui mitu tundi kulub tavaliselt sertifikaadi saamiseks?

Digital Garage'i eelis on see, et igaüks saab areneda omas tempos. Mõned inimesed töötavad õpetused läbi 8 tunniga, teised aga ei kiirusta ja omandavad materjali mitme kuu jooksul. Meie andmete kohaselt kulub inimestel täieliku sertifikaadi pälvimiseks keskmiselt 8 tundi.

Kuidas sertifikaat kätte saada?

Pärast viimase testi sooritamist saadetakse teile meilitsi automaatselt sertifikaadi koopia PDF-failina. Soovi korral võite PDF-faili alla laadida ja printida.

Mu sertifikaat läks kaotsi, kust saan selle uuesti hankida?

Pärast viimase testi sooritamist võite igal ajal juhtpaneelile naasta ja sertifikaadi alla laadida.

Teema

Tugi

Milliseid brausereid toetatakse?

Meie platvormi toetavad kõik tänapäevased brauserid.

Kus saab kogukonnaga suhelda?

Kogukonnaga saab suhelda järgmiste sotsiaalsete kanalite kaudu: Twitter, Facebook, Google+.

Kas teemasid saab õppida tahvelarvutis või nutitelefonis?

Jah. Platvorm on optimeeritud mis tahes ekraani ja suurusega seadmetele.