Logige sisse
Peamenüü päis Avaleht Teemade kogu Lisainfo arrow_drop_down KKK Kasvumootor
Alustage õppimist

Võtke parim veebi pakutavatest võimalustest

Omandage digitaalsed oskused, mis aitavad teil arendada oma äritegevust, edendada karjääri või lihtsalt tõsta enesekindlust. Koostame teile täiesti tasuta isikliku õppekava.

Alustage õppimist

Kellele see mõeldud on?

Õppige kõike, mida soovite, ja endale sobival ajal. Pakume tasuta õppematerjale, mis aitavad teil veebiturunduses edukalt kasutada nii sotsiaalmeediat, otsingumootoreid kui enamat.

Määrake eesmärgid

Koostage endale sobiv õppekava vastavalt sellele, kas soovite veebis müüa, jõuda rohkemate inimesteni sotsiaalmeedias või lihtsalt end veebis nähtavamaks teha.

Õppige teiste kogemustest

Vaadake õppevideosid, kus teiega sarnases olukorras olnud asjatundjad räägivad oma kogemustest, või tulge meie juurde nõustamisele.

Rakendage saadud teadmisi

Katsetage õpitut ja saage kasu praktilistest nõuannetest, kuidas panna oma oskused ettevõtte arengu heaks tööle.

Jälgige oma edusamme

Kasutage oma isklikku juhtpaneeli enese motiveerimiseks, edusammude jälgimiseks ja ka lihtsalt meelelahutuseks.

Õppige edasi!

Tutvuge võimalustega, kuidas edendada oma äri ja saada uusi kliente. Kui läbite Garage'is kõik õppetükid, saate selle kohta ametliku sertifikaadi.

Õppige asjatundjatelt

Saage tuttavaks Gori ja Jane'iga, meie asjatundjatega, kes on olnud teiega sarnases olukorras ning valmis teile nõu andma, kuidas veebis edu saavutada.

Veebipoe parem nähtavus

Kuna oleme veebipood, tuleb suurem osa käibest interneti kaudu. Google on üks meie peamistest töövahenditest, mille abil end reklaamida, uusi kliente saada ja tulemusi mõõta." - Margus Pau, juhatuse liige, Krisostomus

Kesarol OÜ laienes Soome turule

Firma kinnitusel on nende käibe olulise kasvu üheks põhjuseks olnud õige reklaamikanali valik.